Forum do artykułu: Cleopatra w katalogu franczyz i systemów partnerskich

25.08.2012
wypowiedzi: 3
*.110.213.124

Oferta \\\\\\\"franczyzowa\\\\\\\" proponowana przez Pana Aziza nie ma nic wspólnego z franczyzą w sensie stricte. Wszystko jest ładnie i pięknie do momentu otwarcia lokalu, potem współpraca z centralą sprowadza się wyłącznie do otrzymywania comiesięcznych faktur. Zero wsparcia marketingowego, zero wsparcia logistycznego, zero wsparcia know-how. Miesięczne szkolenie (pracowników Pana Aziza trzeba opłacić ekstra, nie jest to wliczane w cenę licencji - 45kpln) ma wystarczyć nowemu restauratorowi do skutecznego prowadzenia restauracji. Ten system to kpina z franczyzy. Nie polecam nikomu współpracy z tym Panem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.