Forum: Potencjał w sieci (rynek kosmetykow)

31.07.2003
Kamill
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

"O sukcesach, jakie może odnieść sieć, świadczą Drogerie Natura" - obserwuje od dluzszego czasu ten koncept i sila rzeczy porownuje go do ROSSMANN'a... Co tu duzo ukrywac, te 2 koncepty spotykaja sie przewaznie na tej samej glownej ulicy handlowej w miesci i... ilosc klientow dokonujacych zakupow w ROSSMANN'ie jest 3-krotnie wieksza niz w Drogerii Natura, w ktorej ludzie bardziej ogladaja niz kupuja... a ROSSMANN, to poprostu "maszynka" do robienia duzych obrotw.

12.12.2003
nemek
*.77.99.34

swietny wybór. na zakupy do rossmana .gdzie miedzy karmą dla psa i kota mozna kupic perfumy zonie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.