Forum: Poszukuję pomysłu na biznes, produkcję...

29.08.2012
wypowiedzi: 102
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam
Posiadam halę, budynek w woj. Lubelskim, w miejscowości w której będzie w najbliższym czasie otwarte jedno z największych przejść granicznych z Ukrainą. Łączna wielkość budynku to ponad 400m2, działki 21a. Wszystkie odbiory sanitarne, budowlane. Parking dla TIR, rampa. Małe koszty pracownicze. Doświadczenie w działalności gospodarczej.
Poszukuję jakiegoś pomysłu na biznes, może jakąś małą skomplikowaną produkcję, przedstawicielstwo. Sam już nie wiem, tyle pomysłów przewertowałem i nic.....
Jest to mała miejscowość, jedynym plusem to przejście graniczne.

05.07.2017
wypowiedzi: 28
*.244.185.28

produkcja nie jest łatwym zajęciem, trzeba wielu rzeczy dopilnować. Choć jak dobrze to idzie to przynosi naprawdę niezłe pieniądze. Tak czy siak będziesz musiał pamiętać o kilku rzeczach jak np. zapewnienie bezpieczeństwa (akurat z tego zakresu świetne produkty ma schmersal). Życzę powodzenia i daj znac jak ci idzie!

25.01.2018
wypowiedzi: 52
*.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Polecam www.elpinpcb.com.pl jeśli poszukujecie produkcji obwodów drukowanych, to bardzo polecam, nam firma bardzo się przysłużyła nie tylko na produkcji. Śmiało można z nimi współpracować.

27.01.2018
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Dobrym pomysłem jest stwotrzenie firmy któa będzie się zajmowała upadłoscią konsumencką. Co takiego jak np. http://www.centrumoddluzenia.pl/ Bo czy to się nam podoba czy nie firmy a co za tym idzie ludzie (ich mająki osobiste) zawsze będą przdmiotem zainteresowania komornika w przypadku niewypłacalności. Dlatego taki pomysł jest cekawy w mojej opnii. 

27.01.2018
wypowiedzi: 40
*.116.233.45

I would also motivate just about every person to save this web page for any favorite assistance to assist posted the appearance.  Denver Limo

27.01.2018
wypowiedzi: 40
*.116.233.45

Very nice article. I enjoyed reading your post. very nice share. I want to twit this to my followers. Thanks !.  Data tracking

27.01.2018
wypowiedzi: 40
*.116.233.45

Great tips and very easy to understand. This will definitely be very useful for me when I get a chance to start my blog. Denver Airport Limos

27.01.2018
wypowiedzi: 40
*.116.233.45

I really enjoy simply reading all of your weblogs. Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post. Hats off to you! The information that you have provided is very helpful.   Limo Rental Denver

29.01.2018
wypowiedzi: 3
*.77.20.245.vultr.com

produkcja nie jest łatwym zajęciem, trzeba wielu rzeczy dopilnować.

Spanish dictionary

29.01.2018
wypowiedź: 1
*.95.24.242

Ja długo zastanawiałem się nad biznesem i podpatrzyłem ostatnio ,że druk wielkoformatowy na coraz większy potencjał.  Drukowanie w takim formacie po przeliczeniu wydaje się być opłacalne. Oczywiście na początek trzeba zainwestować trochę w sprzęt  ale to jak w każdym biznesie. Orientowałem się już co do takich profesionalnych drukarek i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wybór  http://www.12rund.club/ drukarki dbające o środowisko i o zdrowie pracowników jeśli interesuje was ten temat warto poczytać więcej.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.