Forum o artykule: Przedsiębiorca z mocną głową 1482

obiektywny komentator 04.09.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
To przepraszam zasadniczo po co wchodzić do takiej sieci? Żeby za 5 tysiaków kupić sobie kaseton reklamowy + koszulki z logo + torebki papierowe z logo? Totalny bezsens ... wódka w każdej hurtowni taka sama, więc klientowi to wsio ryba, czy kupi w sklepie XYZ czy DGH czy jeszcze w jakimś innym. Kupując za gotówkę bardzo dobre warunki handlowe można zyskać w hurtowni CeDec Sorry, zatem po co franczyza na coś takiego?

Brand 05.09.2012 *.d49-246.icpnet.pl

7

Rzeczywiście nie widzę sensu otwierania takich sklepów,społeczeństwa nie stać na zakup alkocholi z wyższej półki za wysoką cenę...

obiektywny komentator 06.09.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Są ludzie, którzy pili i pić będa mamroty, a są tacy którzy nie wezmą do ust nic innego niż dobry, markowy alkohol. To i to jest klient, ale ta sama marka wódki identycznie smakuje i kosztuje w sklepie monopolowym działającycm samodzielnie i tak samo w sieci, z tym, że sieć może mi coś kazać jako franczyzobiorcy na co zwyczajnie z wielu powodów mogę nie mieć ochoty. Są branże, gdzie bez franczyzy się nie da, ale ta branża do takiej nie należy.

U nas zwyczajnie każdy kto ma pomysł na cokolwiek od razu tworzy tzw. system franczyzowy, którego jedynym celem jest dojenie franczyzobiorcy 

Lexi Raymond 16.03.2018 *.WimaxUser37179-74.wateen.net

1

I figure graduate school would be an incredible thought for what to come. Nonetheless, you may need to find a place before the program. order assignment papers. It may give you a little preferred alternative to applying for the program. Likewise, a few enterprises or organizations. You can get your MBA so you may need to investigate something to that effect.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.