Forum: Alkomaty barowe 1511

Lukas89 01.10.2012 *.public-gprs569069.centertel.pl

2

Witam.Czy ktoś prowadzi firmę zajmującą się testowaniem osób w barach/dyskotekach?Kontaktowałem się z osobą , która chce sprzedać takie urządzenia powodem jest wyjazd jak to z reguły bywa. Pozdrawiam

Jan_Z 12.04.2017 *.89-69-113-200.dynamic.chello.pl

9

Jeśli chodzi o alkomaty to to ogólnie całkiem niezły pomysł na biznes. Sam osobiście takiej firmy nie mam, natomiast wiem, że oni się zajmują sprzedażą alkomatów: http://euroalkomat.pl/alkomat-policyjny-alcolook - tu akurat masz alkomat policyjny, natomiast barowe również chyba mają w swojej ofercie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.