Forum do artykułu: Ekologiczny sklep z duszą

07.10.2012
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Kryzys, kryzysem, ale Polacy w końcu zaczynają widzieć, że we własne zdrowie warto inwestować i to przez jedzenie, a nie tabletki! Chociaż ostatnie badania TNS na zlecenie Organic Farma Zdrowia mówią, że większość Polaków wybiera żywność ekologiczną ze względu na jej smak! Ale to też dobrze o nas świadczy - mamy wyczucie smaku :-)

07.10.2012
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Super! UWielbiam takie sklepiki i zakupy robię wyłącznie w sklepach ze zdrową żywnością! To jest jak podróż po krainie smaków - jak raz spróbujesz, to już nie przestaniesz :-) Kurcze, sama z chęcią bym otworzyła taki sklepik, żeby tylko jeszcze więcej Polaków było przekonanych...

 

07.10.2012
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

Jak ja kocham IDIOTYCZNYCH FRANCZYZODAWCÓW, którzy mają czytelników ninejszego portalu za debili, którzy oczywiście mając przed oczami dwa różne wpisy nie połapią się, że pisze je ta sama osoba, co ważne wychwalająca swój biznes! Bo przecież fakt, że obie piszący osoby tyle, co zarejestrowały się w serwisie i już mają po jednym wpisie oraz to, że mają identyczne adresy hosta to zwykły przypadek :) I właśnie takie rzeczy pokazują, że od takich systemów trzeba się jak najdalej skoro cały marketing sieci polega na takich żenujących zagrywkach! 

08.10.2012
wypowiedzi: 18
*.play-internet.pl

Już raz sprzedawano \"zdrową żywność\" pod hasłem brązowych sukienkowych. Teraz boją się o swoje święte gardła. Pamiętam tych cwanych \"mniszków\"

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.