Forum: Miasto do 100 tys. mieszkańców, kapitał 50 tys. zł

09.10.2012
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Witam. Odziedziczyłem domek nad jeziorem, który zamierzam sprzedać, a pieniądze przeznaczyć na założenie własnej działalności gospodarczej. Spodziewam się uzyskać za domek ok. 50 tyś. zł, więc tylko tyle mogę przeznaczyć na firmę. Pomyślałem o franczyzie w mieście turystycznym blisko granicy polsko-czeskiej, ludność do 100 tyś. Czy moglibyście Państwo polecić system franczyzy, który wymaga takiego maksymalnego nakładu kosztów oraz który miałby szanse sukcesu w takich warunkach? Góry bardzo blisko, wiele sklepów spożywczych, dużo turystów.

 

 

09.10.2012
wypowiedzi: 17
*.centertel.pl

Witam,

   Wystraczy poczytać dobrze stronę, a znajdzie Pan potrzebne informacje. Radzę wybrać się na Targi Franczyzy do Warszawy 18-20 pazdziernik

 

Pozdrawiam i miłej lektury

 

11.10.2012
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na Targach dowiesz się, że wszystkie franczyzy są rewelacyjne. W rzeczywistości okaze się, że \"utopisz\" te swoje 50 tys. we franczyzę i zabraknie  na dalsze funkcjonowanie interesu, do czasu zą zaczniesz zarabiać. Policz koszty funkcjonowania firmy (jaką chcesz uruchomić), do momentu uzyskania dochodów na pozoiomie \"zero\", czyli do czasu aż zaczniesz \"zarabiać na czysto\".  Zapewniam Cię, że kwota potrzebna na takie \"przetrwanie\", zwiększy się  co najmniej dwukrotnie w stosunku do  kwoty zainwestowanej \"na dzień dobry\". Trzymaj sie starej maksymy: \"Umiesz liczyć - licz na siebie!\". I myśl!... może sam coś wymyślisz...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.