Forum o artykule: Biznes na masową skalę 1482

Marek Z. 11.10.2012 *.81-18-201-36.static.chello.pl

1
EFG European Financial Group to firma z grupy firm sprzedaży bezpośredniej. Uczestnicy konferencji kupują polisę inwestycyjną na 10 lat, a w zamian mają prawo zapraszać innych na takie konferencje i zarabiać 17% od tego, że ich znajomy kupił sobie taka sama polisę inwestycyjną na 10 lat mając nadzieję, że zarobi na tym, że zaprosi swoich znajomych i tak w kółko. Niestety to nie funkcjonuje. Wypłaty dla partnerów biznesowych są minimalne w porównaniu z prawdziwymi zyskami kilku organizatorów takich \"konferencji szkoleniowych\"

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.