Forum: Szkolenia dla handlowców - co polecacie?

12.06.2017
wypowiedzi: 17
*.ipvnow.com

Za kilka dni - 22 czerwca '17 w Krakowie organizowane będą warsztaty "Dyskretny urok sprzedaży, czyli co każdy handlowiec widzieć powinien". Rejestracja jest bezpłatna, może ktoś z Was chciałby wziąć udział? Ja już się zapisałam ;)

Tutaj program szkolenia - https://dyskretnyuroksprzedazy.evenea.pl/

23.06.2017
wypowiedzi: 16
*.221.122.164

Jest bardzo wiele polecanych szkoleń. Sama jednak uwazam,że warto jest się skupić na:

technikach negocjoacji

oraz na językach obcych. Bardzo często mamy do czynienia z obcojęzycznym klientem. Warto jest umieć się z nim dogadać. W wiellu firmach w większych miastach komunikatywny angielski jest wręcz wymagany aby dostać dobra pracę.

Speak up ma ciekawe szkolenia angielskiego dedykowan specjalnie dla firm:

https://speak-up.pl/pl/dla-firm

Oraz dla osob związanych z biznesem. 

25.06.2017
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

Ja polecam http://thedatadivers.com - ludzie siedzą w procesach sprzedażowych i wsparciu sprzedaży. Jeżeli zależy Ci na faktycznej pracy z twoim zespołem handlowym i poprawieniu tego, jak działają to skontakuj się z nimi. 

06.07.2017
wypowiedzi: 4
*.143.ipv4.supernova.orange.pl

Ja osobiście mogę polecić https://winners-szkolenia.pl/, mają naprawdę bogaty program szkoleń dla handlowców.

10.07.2017
wypowiedź: 1
*.0.195.166

Dobre szkolenia biznesowe można znaleźć na stronie http://www.kreator-szkolenia.pl/szkolenia/finanse-i-windykacje/windykacje-naleznosci-techniki-negocjacji/ . Oferta jest duża, są szkolenia również indywidualne. Myślę że warto skorzystać i zainwestować, żeby podnieść swoje kwalifikacje. Na pewno dobrym wyborem będą również szkolenia językowe, np. język angielski to przecież podstawa w biznesie.

17.07.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

witam serdecznie,
myslę że takie szkolenia iso 9001 byłyby właściwe - dostajesz konkretną wiedzę praktyczną z systemu jakości. W to bym celował.

pozdrawiam
marcin andrzejewski

18.07.2017
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Zdecydowanie polecam http://www.clientservice.pl/ , przygotowanie merytoryczne podczas szkolenia 10/10

21.07.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Jesli chodzi o szkolenia sprzedazowe moge wam polecić to szkolenie: http://www.kreator-szkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/  byłem gdyz wysłała mnie firma w której pracuje i jestem z niego zadowolony.

24.07.2017
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Polecam Winners-szkolenia. Oferują szeroki zakres tematów szkoleniowych w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Prowadzą zajęcia w formie interktywnych warsztatów na terenie 16 miast wojewódzkich.

26.07.2017
wypowiedzi: 22
*.centertel.pl

Polecam praktyczne szkolenia ze sprzedaży organizowane przez [url=http://profesjonalneszkolenie.pl/portfolio-item/profesjonalna-obsluga-klienta-2/]www.profesjonalneszkolenie.pl/portfolio-item/profesjonalna-obsluga-klienta-2/[/url] . Ja sama uczestniczyłam w praktycznych szkoleniach pod wrażeniem wiedzy jaką mi przekazano. I w jaki sposób przekazano. Normalnie dla ludzi a nie jakieś tam wyuczone regułki niż nie wnoszące do życia.

28.07.2017
wypowiedzi: 2
*.172.86.22

Pozycjonowanie i optymalizacja to tylko jedne z działań przynoszących korzyści twojej firmie. Najważniejsza jest dobra i skuteczna reklama. Jeśli chcesz zastosować w swojej firmie taka formę reklamy sprawdź czym jest swiftswap. Największe firmy na świecie juz od dawna stosują taka formę reklamy dzięki czemu zwiększają swoje zyski. Nie zostawaj w tyle i też zacznij się odpowiednio reklamować!

25.08.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

Oprócz typowych szkoleń dla handlowców, polecam  kurs medytacji w http://mindfulnessassociation.org.pl/o-mindfulness . Handlowcy pracują w dużym stresie a taki kurs, zapewni im radzenie sobie z szerokopojętym stresem, spadek poziomu lęku, wzrost odporności fizycznej i psychicznej. Moim zdaniem to bardzo przydatne szkolenie dla pracowników.

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dużo się mówi ostatnio o zawodach przyszłości, niektóre się opłacają a inne nie. Ostatnio czytałam artykuł: http://www.warszawa.pl/biznes/masazysta-jako-jeden-z-najlepiej-oplacanych-zawodow/ i sama jestem ciekawa czy to prawda. Masażysta to zawód raczej dla mężczyzny, ale są wyjątki od reguły. Myślę, że watro o tym poczytać.

01.09.2017
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam serdecznie, chciałbym zaprosić Państwa do darmowego uczestnictwa w konferencji szkoleniowej e-commerce dla branży spożywczej i AGD. Uczestnictwo jest bezpłatne

Tematy wykładów/szkoleń m.in.:

  1. Gotujemy dobry sklep internetowy- Jak robić e-commerce ze smakiem, głową i nie skazywać się na porażkę już na starcie?
  2. Omnichannel w 5 smakach. 5 sposobów na wszechobecność Twojej marki.
  3. Nowa metoda płatności, która zwiększy atrakcyjność sklepu  Płacę później to metoda płatności, która gwarantuje zapłatę za zamówienie w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów.
  4. Przez e-commerce do klienta - Chcesz wiedzieć, jak kanał e-commerce może wpływać na wewnętrzne procesy związane ze sprzedażą oraz jak wykorzystać ten potencjał?
  5. Płatności online od kuchni- Bogate menu w rozwiązaniach płatniczych wpływające na budowę pozytywnego UX
  6. Treści, które sprzedają- Co zamieścić na stronie sklepu, żeby zwiększyć ruch i konwersję?
  7. Facebook, bon apetit! Czyli jak znajdować klientów i prowadzić skuteczne działania sprzedażowe na Facebooku dla branży H&F?
  8. Receptura i składniki niezbędne dla sukcesu wdrożenia e-commerce- Potężna, skoncentrowana dawka wiedzy na bazie case studies.
  9. Pomysł na... smaczny email marketing w branży food - Opowiem Ci, jak wykorzystać maila w branży food i sprawić, by Twój odbiorca miał apetyt na więcej.

Dla wszystkich uczestników zapewniamy lunch.

Link do rejestracji: http://homeandfood.net/rejestracja#content

19.09.2017
wypowiedzi: 33
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A czy handlowca dotyczy szkolenie BHP?

30.09.2017
wypowiedzi: 8
*.olsztyn.vectranet.pl

Tematyka szkoleń jest mi bardzo bliska, bo sam pracuję jako coach. Generalnie dobrze poprowadzone szkolenie może wnieść bardzo dużą wartość dodaną do naszego rozwoju wpływa też na efektywność pracy w firmie. Ostatnio koleżanki z kadr pojechały na bardzo ciekawy event HR na Szpilkach, który odbył się w Wrocławiu.  Szkolenia dotyczyły zagadnień z zakresu hr zarządzania ludźmi, prawa pracy itp. Prowadzili je różni prelengenci, osoby doświadczone w branży. Z tego, co mówiły wiele poruszanych tam tematów otworzyło im oczy na, to jak lepiej i efektywniej pracować.

03.10.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Szkolić się zawsze warto, bo to inwestycja w siebie, we własne umiejętności. 

03.10.2017
wypowiedzi: 15
*.icpnet.pl

Od wielu już lat moją ulubioną firmą szkoleniową jest Kontrakt OSH - http://www.kontraktosh.pl. Naorawdę dają radę, a zarządzający firmą Robert Zych jest jednym z najlepszych fachowców z zakresu zarządzania i coachingu, który swoją wiedzę zdobywał jeszcze wtedy, gdy wielu obecnych "coachów" potrafiło co najwyżej sznurowadła zawiązać. :-)
 

24.10.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Jak szukacie szkoleń przeznaczonych dla firm, warto zwrócic się do Seka (https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/ocena-zagrozenia-wybuchem/), ta firma ma doswiadczony zespół, organizują różnego rodzaju szkolenia, między innymi z rachunkowości, bhp, zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy itp. Mogą doradzić też w kwestii projektów unijnych, inwestycyjnych, szkoleniowych. Znajdziecie ich oddziały w wiekszości większych miast.

29.10.2017
wypowiedzi: 3
*.135.230.69

Teraz jest mega dużo fajnych szkoleń. Ja nie ograniczałabym się do jednego postawiła bym na kilka w rou. Ostatnio bardzo spodobała mi się ich https://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-nieruchomosci-i-budownictwo oferta. mają bardzo fajne szkolenia w dobrej cenie. Do tego cieszą się dobrą opinią w sieci. Myślę, ze skorzystam z ich szkoleń :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.