Forum: Szkolenia dla handlowców - co polecacie?

12.06.2017
wypowiedzi: 16
*.ipvnow.com

Za kilka dni - 22 czerwca '17 w Krakowie organizowane będą warsztaty "Dyskretny urok sprzedaży, czyli co każdy handlowiec widzieć powinien". Rejestracja jest bezpłatna, może ktoś z Was chciałby wziąć udział? Ja już się zapisałam ;)

Tutaj program szkolenia - https://dyskretnyuroksprzedazy.evenea.pl/

23.06.2017
wypowiedzi: 16
*.221.122.164

Jest bardzo wiele polecanych szkoleń. Sama jednak uwazam,że warto jest się skupić na:

technikach negocjoacji

oraz na językach obcych. Bardzo często mamy do czynienia z obcojęzycznym klientem. Warto jest umieć się z nim dogadać. W wiellu firmach w większych miastach komunikatywny angielski jest wręcz wymagany aby dostać dobra pracę.

Speak up ma ciekawe szkolenia angielskiego dedykowan specjalnie dla firm:

https://speak-up.pl/pl/dla-firm

Oraz dla osob związanych z biznesem. 

25.06.2017
wypowiedzi: 12
*.dynamic.chello.pl

Ja polecam http://thedatadivers.com - ludzie siedzą w procesach sprzedażowych i wsparciu sprzedaży. Jeżeli zależy Ci na faktycznej pracy z twoim zespołem handlowym i poprawieniu tego, jak działają to skontakuj się z nimi. 

06.07.2017
wypowiedzi: 2
*.143.ipv4.supernova.orange.pl

Ja osobiście mogę polecić https://winners-szkolenia.pl/, mają naprawdę bogaty program szkoleń dla handlowców.

10.07.2017
wypowiedź: 1
*.0.195.166

Dobre szkolenia biznesowe można znaleźć na stronie http://www.kreator-szkolenia.pl/szkolenia/finanse-i-windykacje/windykacje-naleznosci-techniki-negocjacji/ . Oferta jest duża, są szkolenia również indywidualne. Myślę że warto skorzystać i zainwestować, żeby podnieść swoje kwalifikacje. Na pewno dobrym wyborem będą również szkolenia językowe, np. język angielski to przecież podstawa w biznesie.

17.07.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

witam serdecznie,
myslę że takie szkolenia iso 9001 byłyby właściwe - dostajesz konkretną wiedzę praktyczną z systemu jakości. W to bym celował.

pozdrawiam
marcin andrzejewski

18.07.2017
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Zdecydowanie polecam http://www.clientservice.pl/ , przygotowanie merytoryczne podczas szkolenia 10/10

21.07.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Jesli chodzi o szkolenia sprzedazowe moge wam polecić to szkolenie: http://www.kreator-szkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/  byłem gdyz wysłała mnie firma w której pracuje i jestem z niego zadowolony.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.