Forum: Szkolenia dla handlowców - co polecacie?

08.11.2017
wypowiedzi: 9
*.244.185.28

Na skupienie w czasie szkolenia składa się kilka elementów, między innymi organizacja, osoba prowadząca a przede wszystkim miejsce i atmosfera, w którym odbywa się event tego typu. Przy organizacji szkoleń mojej firmy bardzo skupiliśmy się na jakości - zadbaliśmy o jak najlepszych prowadzących, zaś jako miejsce szkolenia wybraliśmy http://www.royal-hotel.pl/ . Wybór tego obiektu nie padł bez powodu, tamtejszy Stary Browar oraz SPA miały na celu zrelaksować naszych pracowników po ciężkich konferncjach. :)

28.11.2017
wypowiedzi: 47
*.244.185.28

Przyda się w takim wypadku Ośrodek Szkoleń i Informacji EFFECT z Gliwic [www.effect.edu.pl]. Firma zajmuje się szkoleniami i warsztatami dla firm i instytucji publicznych. Polecam, warto zgłębić ofertę bardziej, może się przyda.

15.12.2017
wypowiedzi: 43
*.wegrow.domtel.com.pl

Raz na jakiś czas należy też przeprowadzać szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, bhp czy ppoż. Ja też szukałem jakiś czas temu ciekawej oferty firm, które takie szkolenia organizują i trafiłem na https://www.bhp-center.com.pl/. Czy ktoś z Was miał okazję z nimi współpracować i podzieli się opinią ?

17.12.2017
wypowiedź: 1
*.239.10.202

Wszytko jednak zalezy od tego w jakim obszarze ma działać handlowiec. Jeśli ma to być sprzedaż innowacyjnych usług, usług z obszaru R&D to chyba warto zajrzeć tutaj: https://www.bnt-sigma.pl/promowanie-laboratorium-w-internecie. Szkolenie koncentruje się na wykorzytaniu kanałów interetowych, więc jest na czasie.

 

29.12.2017
wypowiedzi: 31
*.toofiber.pl

Dobry feedback od pracowników mam po szkoleniach prowadzonych przez Delta Training (pełna oferta jest na deltatraining.pl). Głównie bazujemy na ich ofercie szkoleń sprzedażowych – techniki narracyjne, prezentacje, perswazja – widać po takich szkoleniach prawie od razu jak się sprzedaż podnosi.

30.12.2017
wypowiedzi: 2
*.net.lannet.org

Nie od dziś wiadomo, zę warto trochę zainwestować w pracownika, by zaczął przynosić jak najlepsze zyski, odwiedz stronę http://profesjonalneszkolenie.pl/portfolio-item/profesjonalna-obsluga-klienta-2/ by dowiedzieć się na jakie szkolenia powinien wybrać się Twój pracownik 

09.01.2018
wypowiedzi: 52
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Szkolenia są bardzo ważne w rozwoju pracownika, sami naszych pracowników regularnie wysyłamy na szkolenia. Ostatnio część z magazynierów odbyła kurs na wózki widłowe w http://dzwignice.pl/wozki-widlowe/ co znacznie poprawiło wydajność magazynu bo więcej osób może przewozić palety. Także w każdej branży takie szkolenia są wskazane. 

25.01.2018
wypowiedzi: 13
*.centertel.pl

Najlepiej to sprawdzić materiały w internecie. Teraz pochłania mnie ekonomia i prace licencjackie , natomiast sprzedaży najlepiej człowiek uczy się w akcji. Szkoleń ze sprzedaży w internecie i nie tylko jest pełno.

26.01.2018
wypowiedzi: 47
*.244.185.28

wszytko teraz najlepiej sprawdzic w necie ;)

30.01.2018
wypowiedź: 1
*.233.237.194

Witam. Ja osobiście korzystałam z tego serwisu https://rezerwacjaszkolen.pl/ Znalazłam wszystko, czego potrzebowałam w jednym miejscu. Temat szkolenia dobrany do moich potrzeb.

Oprócz szkoleń znajdziecie tu w pełni wyposażone sale szkoleniowe różnycej wielkości, na terenie całego kraju.

Polecam każdemu

07.02.2018
wypowiedzi: 2
*.233.237.194

Strona poświęcona tematyce szkoleń z różnych dziedzin. Każdy znajdzie to czego szuka. Znajdują się tu zarówno firmy oferujące szkolenia z różnych dziedzin, jak i w pełni wyposażone sale szkoleniowe do wynajęcia na terenie całej Polski, w dużych i małych miastach. Możliwość rezerwacji sali i szkolenia w dogodnych terminach.

https://rezerwacjaszkolen.pl

 

07.02.2018
wypowiedzi: 2
*.233.237.194

Strona poświęcona tematyce szkoleń z różnych dziedzin. Każdy znajdzie to czego szuka. Znajdują się tu zarówno firmy oferujące szkolenia z różnych dziedzin, jak i w pełni wyposażone sale szkoleniowe do wynajęcia na terenie całej Polski, w dużych i małych miastach. Możliwość rezerwacji sali i szkolenia w dogodnych terminach.

 

https://rezerwacjaszkolen.pl

08.02.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Handlowiec powinien ukończyć jak najwięcej szkoleń , bo to naprawdę dużo daje, sam tak robiłem i teraz współpracuję z tą firmą: http://eweld.pl/ i jestem bardzo zadowolony, organizujemy stanowiska na różne targi. 

09.02.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na takie szkolenie na pewno przyda się jakaś dobra miejscówka. Ze swojej strony mogę polecić BusinessRoom - Centrum szkoleniowe warszawa. Korzystałem i sobie chwaliłem :)

09.02.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że handlowiec mógłby przejść odpowiednie szkolenie i oferować usługi BHP.

14.02.2018
wypowiedzi: 16
*.80.166.reserved.voxility.com

Pełno szkoleń jest na youtubie. Poza tym niektórzy ludzie nie nadają się po prostu do sprzedaży. Tu trzeba mieć talent.

__________________

Prace z logistyki

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.