Forum: Szkolenia dla handlowców - co polecacie? - usługi dla biznesu 62

handlowiec 12.11.2012 *.94.42.239.86

1

Zobaczyłem ostatnio w necie ciekawe [url=http://szkoleniasprzedazowe.org/]szkolenia handlowe[/url] – czy ktoś z Was brał udział w takowym szkoleniu? Przewertowałem już milion dwieście książek na temat handlu i nadal czuję , że to nie wszystko. Handlem zajmuje się od ponad 4 lat , zatem nie mam ogromnego doświadczenia. Zależy mi na tym aby na szkoleniu poznać różne techniki handlu i zapoznać się z handlem zagranicznym. Tematyka szkoleń bardzo mnie interesuje, oczywiście jeśli chodzi o handel. Myślę, że warto by było gdyby każdy kto miał do czynienia z takimi szkoleniami wypowiedział się na ten temat. Firm szkoleniowych jest tak wiele, że trudno aby każdy handlowiec zapoznał się ze wszystkimi. Zbierajmy więc opinie i wybierzmy te, które będą warte polecenia pod każdym względem. Każdy handlowiec zasługuje na odpowiednie wyszkolenie – jaka firma, tematyka szkolenia, materiały szkoleniowe, czas oraz cena szkolenia.

oll25 24.03.2013 *.host-89-228-23-230.zamosc.mm.pl

1
Szczerze mogę polecić firmę szkoleniową IDEA Trainer House. Oferują szkolenia handlowe podczas, których można poznać wszystkie reguły i tajniki handlu. Satysfakcję zapewniają wysoko wykwalifikowani trenerzy. Ponadto z ich strony można pobrać przykładowe opisy szkoleń

martka2 17.07.2013 *.dynamic-62-87-146-248.ssp.dialog.net.pl

3

Hej, ja bardzo polecam szkolenia ze sprzedaży projektowej, miałam takie przeprowadzone przez http://success-story.pl/index.php/pl/

Super trenerzy, przede wszystkim bardzo wszystko praktycznie rozwiązane, ludzie kompetentni, widać, że mają duże doświadczenie zarówno w biznesie, ale też w prowadzeniu szkoleń. No i jak popatrzyłam na ich stronie to mają mega długą listę referencji - to też jakoś dobrze o nich świadczy.

W ogóle takie projektowe podejście do sprzedaży to dla mnie było coś bardzo nowego, otworzyło mi oczy na nowe możliwości - wydaje mi się, że wprowadzanie tego w firmie będzie bardzo wartościowe, a pieniążki wydane na szkolenie na pewno się zwrócą ;)

bogdan 14.08.2013 *.nat14.nowanet.pl

1

Witam, ja naszych handlowców już od dawna wysyłam na szkolenia do firmy Synergia Rozwoju. Nie powiem żeby to była jedyna firma, z której korzystałem ale widze po pracownikach że właśnie ich trenerzy najlepiej motywują handlowcow. To co wkoncu udało się to wyeliminowanie błędow handlowcow,p rzez co nie osiagali jakis swietnychw ynikow, wydaje sie ze wystarczy przeczytac ksiazke otoz nie, musi przyjsc trener do firmy, obserwowac jakie bledy popelniaja handlowcy i dopiero dzialac. Po jakims czasie nie tylko ja ale tez pracownicy bo sa na prowizji maja wyzsze pensje, generalnie szkolenia nie sa najtansze, ale w perspektywie czasu juz dawno nam sie zwrocily. a synergia rozwoju uwazam ze jest najrzetelniejsza i najskuteczniejsza firma szkoleniowa z jaka sie spotkalem, a wierzcie mi wiele ich mielismy i ja na wielu szkoleniach bylem

ksylofon 06.01.2014 *.afqa10.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
poczytalem i wybralem na szkolenie dla swojej firmy Synergię rozwoju. co moge powiedziec? nie bylo chyba zadnego czynnika, ktory moglby sprawic, zemialbym mieć o nich finalnie zle zdanie. ze byli bardzo szczegółowi, zadawali wiele pytań moim pracownikom. bylo widac, ze im bardzo zalezy na tym, by moi pracownicy wyniesli ze szkolenia wiele. Nastepne szkolenie zapewne tylko z synergią.

Tężycki 31.01.2014 *.u28n66.nowanet.pl

2

Mój wspólnik miał wiele doczynienia z firma szkoleniowa synergia rozwoju. Ja za to mialem doczynienia z firma segna. myslalem ze sa profesjonalistami, ale to co czytam tutaj plus do tego to co opowiadał mi Marek - mój wspólnik za dawnych czasów - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie często pracownicy "zmuszeni" do szkolenia chcą się otwierać  - tutaj profejsonalizm trenera spowodował, że Marek mówi: wszyscy mólili co im na sercu leży i potem wspolnie znalezli przyczyny problemu. Teraz każdy ale to kazdy kto wzial udzial w szkoleniu mowi ze pracuje duzo lepiej. 

AK 25.02.2014 *.efd81.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Ja polecam szkolenia a w zasadzie warsztaty ze strony: www.szkolenialeszno.pl  domenta troche mylna bo byłam u nich na szkoleniu w Poznaniu i chyba pierwszy raz byłam zadowolona. 

gumis123 16.12.2014 *.user-109-243-125-203.play-internet.pl

10

Ja byłem na szkoleniu, na które wysłała mnie firma na którym nauczyłem się przygotować umowę dostawy

W handlu to podstawa. Jeśli masz problemy z przygotowaniem takiej umowy to polecam Ci to szkolenie, bo jest bardzo dobre. Są zajęcia praktyczne, co jest dużym plusem. Ważne jest też to że trenerzy wyjaśniają co zrobić w sytuacji gdy pojawią się błędy w dostawie. To przydatna wiedza, bo niestety pojawiają się takie sytuacje..

Krzysztof Stark 23.03.2015 *.195.205.166.153

4

Bardzo profesjonalne warsztaty dedykowane biznesmenom prowadzi Wanda Wegener. Polecam! Nastawienie na pracę w grupach, na ćwiczenia, nowoczesna metodyka prowadzenia zajęć. Inna sprawa, że pani Wanda jest osobą charyzmatyczną, więc to już jest duży plus, bo potrafi przykuć uwagę.

andrecourt 08.07.2015 *.194.153.107.130

24

Warte uwagi są na pewno szkolenia z badania satysfakcji klienta. W branży istnieje wiele placówek które oferują tego typu kursy, ale nie wszystkie uwzględniają wymagania ISO 9001: 2008 w odniesieniu do analizowania zadowolenia klienta. Niewątpliwie zawsze warto znać techniki analizowania danych o zadowoleniu klientów i sposoby interpretacji wyników.

andrecourt 22.07.2015 *.194.153.107.130

24

mogę też polecić szkolenia biznesowe z placówki http://coaching-biznesowy.eu/szkolenia_biznesowe.php - mają bardzo fajne kursy z technik negocjacji i motywowania pracowników.

fran21 28.07.2015 *.router.webino.pl

18

Ja obecnie pracuje w firmie, w której organizowane są co jakiś czas szkolenia e -learningowe dla działu handlowego. Firma postanowiła w ten sposób zainwestować w swoich pracowników i przyznam, że widać tego efekty. Wydawać by się mogło, że takie szkolenia są mało wartościowe- nic bardziej mylnego, można się dzięki nim wiele nauczyć. Z resztą poczytajcie sami, jakie plusy ma nauczanie na odległość http://www.elearning.ideo.pl/dlaczego-e-learning/ Ja też byłem na początku sceptycznie nastawiony, a teraz chętnie do nich zasiadam.

milek 30.07.2015 *.public-gprs515227.centertel.pl

4

To trzeba mieć we krwi! Żadne szkolenie nie pomoże.

Jeronimo 05.08.2015 *.d216-90.icpnet.pl

9

Szkolenia sprzedażowe i zakres materiałów na nich prezentowany jest tak różny jak wiele jest firm szkoleniowych. Przed przystąpieniem do takiego szkolenia warto zrobić research w sieci i poznać opinie innych uczestników poprzez odpytanie wyszukiwarki na nazwę firmy + słowo opinie lub nazwę firmy forum. Z reguły przy tego typu zapytaniach można znaleźć rzeczowe materiały, które w jakiś sposób klasyfikują firmę. W ten sposób znalazłem jedną z Poznańskich firm - Anspire, gdzie skorzystałem z oferty na szkolenia sprzedażowe. Mają ciekawe podejście. Osoba prowadząca ma spore doświadczenie w sprzedaży i bardzo chętnie się nim dzieli poprzez prezentację wielu case study. Poniżej znajdziesz szczegóły:
http://www.anspire.pl/szkolenia/sprzedaz-przez-telefon/szkolenie-negocjacje-i-techniki-sprzedazy/
http://www.anspire.pl/szkolenia/sprzedaz-przez-telefon/szkolenie-techniki-finalizacji-sprzedazy/

seb 22.08.2015 *.176.221.120.20

2

Nasi handlowcy byli już po wielu godzinach szkoleń ze sprzedaży, które nie przyniosły zakładanych rezultatów, to nie było to. Potrzebowaliśmy praktycznych ćwiczeń z tego co mówić i jak działać w konkretnych sytuacjach. Zdecydowaliśmy się na szkolenia sprzedażowe firmy Sebby Sales Consulting z Warszawy. Dokładnie o takie podejście do tematu nam chodziło :) Kontakt i dodatkowe informacje znajdziecie na ich stronie: www.sebby.pl

xwersx 01.09.2015 *.d91-3.icpnet.pl

1

Moim handlowcą szkolenie przeprowadzała firma Integra-consulting.pl Pracownicy po szkoleniu byli zadowoleni, twierdzili, że szkolenie było na prawdę ciekawe i uczyło czegoś nowego. Większość z nich ma już wieloletnie doświadczenie w branży, więc byłem tym zaskoczony. Firma bardzo dobrze się spisała i będę miał ją w pamięci przy okazji organizcji kolejnych szkoleń.

Letyckaa 27.10.2015 *.212.106.159.97

5

Jeśli chodzi o szkolenia polecam zajrzeć na stronę http://grupa-kreatywna.pl/. Grupa-kreatywna oferuje profesjonalne szkolenia, w tym szkolenia ze sprzedaży i negocjacji. Znajdzie się też wiele innych ciekawych szkoleń, z którymi warto się zapoznać.

jusper 15.11.2015 *.dnl203.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

A ja byłam na fajnym szkoleniu w Gowork, nowoczesne metody sprzedazy czy jakos tak. trener był naprawdę super, z wieloletnim stażem i widać że miał ogromną wiedzę w temacie! I teoria i warsztaty (symulacje,scenki), no naprawdę przećwiczyliśmy wszystko co możliwe!

Anna M 26.11.2015 *.public-gprs516883.centertel.pl

1

Nasza firma korzystała ze szkoleń dla handlowców organizowanych przez: https://aliorinstytut.pl/. Szkolenie było dostoswowane konkretnie do potrzeb naszego teamu. Trener szybko sobie zyskał zaufanie uczestników i szybko zaczęliśmy dostrzegać efekty szkolenia i wzrost sprzedaży. Najważniejszą zaletą Instytutu Aliora jest możliwość ustalenia z firmą wszystkich szczegółów szkolenia, gdyż nie ma nic gorszego niż znaleźć się na przypadkowym szkoleniu.

Jan33 27.11.2015 *.user-46-113-51-12.play-internet.pl

127

Osoby pracujące na co dzień w branży handlowej powinny znać najpopularniejsze programy wspomagające sprzedaż.

Obecnie będzie to:

- system Symfonia

- system Enova 365

Używane są zarówno w małych jak i dużych firmach. Są popularne ze względu na swoją elastyczność, możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb firm i przedsiębiorstw.

Info na temat tego softu znaleźć można na http://www.tradiss.pl/

Warto więc śledzić informacje o szkoleniach.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.