Forum: Szkolenia dla handlowców - co polecacie? - usługi dla biznesu 62

Julia Mroczek 09.12.2015 *.user-109-243-84-14.play-internet.pl

51

Nie przepadam za szkoleniami stacjonarnymi. Nie wiem jak Wy ale ja na takim szkoleniu po prostu nie jestem w stanie się skupić. Zebrać myśli. O wiele bardziej wolę szkolenia w domu. Dzięki temu wszyskto mogę dokładnie sobie przeanalizowac.

Polecam tę stronę:

http://gromar.eu/

Jest to bardzo dobra platforma szkoleniowa. Maja w ofercie wiele szkoleń dla biznesu.

korner 09.12.2015 *.testimo.gl.digi.pl

80

Takie szkolenia sa bardzo ważne, ale trzeba je umieć dopasować. Poza tym nie zawsze sa nam w 100% potrzebne. Czasem drobna zmiana, np. wyeksponowanie towaru, robi cuda. Ja np. postawiłem na takie ekpozytory warszawa: http://www.bbmeble.pl/ekspozytory.html i moje zyski znacznie wwzrosły;)

zuzia.gola 23.12.2015 *.89-68-148-13.dynamic.chello.pl

55

Obecnie szkolenia biznesowe to standard, wydaje mi się, że każdy przedsiębiorca powinien inwestować w ten sposób w swoich pracowników.

tomaasz 27.12.2015 *.89.230.11.204

44

Jeżeli chodzi o szkolenia przeznaczone dla handlowców, moim zdaniem warto inwestować w sztukę negocjacji i komunikację, coś tego typu www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/komunikacja-negocjacje - firma organizuje poza tym szkolenia z prawa, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, autoprezentacji.

Łukasz Kruszyna 14.01.2016 *.85.219.150.142

37

Do mnie przemawia troaching. Czerpie z treningu i coachingu to co lepsze, odrzucając wady tych rozwiązań. Co do samego Dominika Frajberga (www.dominikfrajberg.pl) to pozytywny człowiek. Z pasją, energią, ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną. Na szkoleniu nie sposób się nudzić. Wiedza podana w takiej formie szybko się przyswaja. Dużo przykładów, a wiadomo - słowa uczą, przykłady pociągają.

silvvia 17.01.2016 *.ip-093157116024.gpon.multimetro.pl

1

Szkolenia mające na celu podwyższenie kompetencji i umiejętności pracowników to inwestycja firmy. Jeżeli pracodawcy zależy na osiąganiu przez swoich pracowników dobrych efektów, wówczas cały proces szkoleniowy powinien zostać odpowiednio zaplanowany i wdrażany przez doświadczonych specjalistów w danej branży. Szkolenia dla pracowników nie powinny być prowadzone przez pierwszą lepszą firmę szkoleniową. Osobiście bardzo polecam grupowe coachingi pracowników oraz treningi interpersonalne prowadzone przez BE-MASTER COACHING.

Letyckaa 25.01.2016 *.212.106.159.97

5

Warto zajrzeć na stronę Grupa-kreatywna, ich szkolenia bzinesowe są bardzo profesjonalne.

Sebastian1578 02.02.2016 *.173-234-249-194.ipvnow.com

9

Żeby być handlowcem to trzeba mieć w sobie to coś co przyciąga ludzi. W innym wypadku będzie nam ciężko cokolwiek sprzedać. Jeżeli jednak szukamy profesjonalnych szkoleń to warto skorzystać z Rejestru Usług Rozwojowych. Zgłaszają się tam firmy ze swoimi ofertami, które są dokładnie weryfikowane zanim zostaną udostępnione.

Łukasz Kruszyna 19.02.2016 *.85.219.150.142

37

Do mnie przemawia troaching. Czerpie z treningu i coachingu to co lepsze, odrzucając wady tych rozwiązań. Co do samego Dominika Frajberga to pozytywny człowiek. Z pasją, energią, ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną. Na szkoleniu nie sposób się nudzić. Wiedza podana w takiej formie szybko się przyswaja. Dużo przykładów, a wiadomo - słowa uczą, przykłady pociągają.

lolek100 30.03.2016 *.89-68-231-175.dynamic.chello.pl

146

Ja również szczerze polecam szkolenia online. Są one teraz na znacznie wyższym poziomie, niż jeszcze klika lat temu i nie są robione tylko dla „papierka”. Warto tylko wziąć pod uwagę, że aby coś takiego nam się opłacało trzeba mieć przynajmniej kilkudziesięciu a najlepiej kilkuset uczestników (im więcej, tym większa oszczędność). Cześć firm (jak np. WeLearning) przygotowuje takie szkolenia dostosowując się do szczegółowych wymagań klienta, więc znika też kwestia jednego szkolenia dla wszystkich, które w praktyce kończy się tym, że w sumie połowa informacji w nim zawarta nie była wam do niczego potrzebna. No i jeżeli ma się handlowców np. w całym kraju, to zbieranie ich w jedno miejsce, płacenie za noclegi itd. znika, więc znów zmniejszają nam się koszty ;) Polecam zainteresować się tym tematem

Piotr Benet 27.04.2016 *.176.221.123.138

48

Moge polecić szkolenia oferowane przez Akademię Sokrates. Sa to szkolenia zamknięte i otwarte organizowane w Krakowie. Kilka razy korzystłem z ich oferty. Brałem udział jakiś czas temu w szkoleniu z negocjacji ora technik sprzedaży. Wszystko przeprowadzone bardzo konkretnie, szkolenie to dużo mi dalo.

BogdanG 03.10.2016 *.89.230.77.229

4

Jakiś czas temu brałem udział w szkoleniu przeprowadzonym przez firmę Coach Development. Jestem bardzo zadowolony. Trener wiedział o czym mówi, było widać że ma doświadczenia w tej sprawie. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, i tłumaczył na czym wszystko polega. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi.

Kamila Nowacka 17.02.2017 *.088156037047.olsztyn.vectranet.pl

5

Rekomenduję szkolenia przeprowadzone przez p. Wiktora Wojciechowskiego - należy podkreślić, że sposób prowadzenia szkolenia, przekazania wiedzy oraz kontakt prowadzącego z grupą cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny. Pozdrawiam

lolek100 09.03.2017 *.89-64-18-6.dynamic.chello.pl

146

Ja sie szkoliłęm w firmie baccata w Warszawie. Mam w sumie 6 lat doświadczenia jako handloweic, wiec sporo wiem a i doświadczenia sporo w różnych firmach. Ale szkolenie mega merytoryczne! Dowiedziałem się dużo, czesc wiedziałem, no ale to oczywista sprawa

Magda Malec 23.04.2017 *.user-94-254-128-16.play-internet.pl

3

Jest kilkadziesiąt szkoleń które powinien skończyć handlowiec.

  • techniki sprzedaży
  • zdobywanie przewagi rynkowej
  • negocjacje handlowe
  • skuteczna prezentacja ofert handlowej
  • budowanie relacji z klientem
  • modele sprzedaży
  • umiejętności komunikacyjne w procesie sprzedaży
  • sprzedaż przez telefon a sprzedaż internetowa
  • abc przedstawiciela handlowego
  • techniki NLP w sprzedaży

i wiele innych

Jusi111 24.07.2017 *.ilp29.internetdsl.tpnet.pl

4

Polecam Winners-szkolenia. Oferują szeroki zakres tematów szkoleniowych w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Prowadzą zajęcia w formie interktywnych warsztatów na terenie 16 miast wojewódzkich.

trambo 30.09.2017 *.088156027208.olsztyn.vectranet.pl

8

Tematyka szkoleń jest mi bardzo bliska, bo sam pracuję jako coach. Generalnie dobrze poprowadzone szkolenie może wnieść bardzo dużą wartość dodaną do naszego rozwoju wpływa też na efektywność pracy w firmie. Ostatnio koleżanki z kadr pojechały na bardzo ciekawy event HR na Szpilkach, który odbył się w Wrocławiu. Szkolenia dotyczyły zagadnień z zakresu hr zarządzania ludźmi, prawa pracy itp. Prowadzili je różni prelengenci, osoby doświadczone w branży. Z tego, co mówiły wiele poruszanych tam tematów otworzyło im oczy na, to jak lepiej i efektywniej pracować.

Jola_1994 03.10.2017 *.public-gprs377701.centertel.pl

34

Szkolić się zawsze warto, bo to inwestycja w siebie, we własne umiejętności.

Łukasz Kruszyna 29.12.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

37

Dobry feedback od pracowników mam po szkoleniach prowadzonych przez Delta Training (pełna oferta jest na deltatraining.pl). Głównie bazujemy na ich ofercie szkoleń sprzedażowych – techniki narracyjne, prezentacje, perswazja – widać po takich szkoleniach prawie od razu jak się sprzedaż podnosi.

Maffek 26.01.2018 *.212.244.185.28

74

wszytko teraz najlepiej sprawdzic w necie ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.