Forum: Siedlce - pomysły na otwarcie biznesu 1475

arturI 17.11.2012 *.77.75.167.242.customers.telelet.dk

2

witam wszystkich serdecznie

Zastanawiam się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej w Siedlcach, nie mam jeszcze sprecyzowanych planów co do formy i branży ale zainteresowany jestem franczyzą.

Prosiłbym wszystkich chętnych o pomoc i poradę co możnaby było otworzyć w SDL, kwota inwestycji- ok. 100 000zł. Może jest jakaś osoba chętna do współpracy?

na marginesie dodam że w najbliższym czasie otwarta będzie w Siedlcach duża galeria handlowa, co z pewnością otworzy nowe możliwości...

pozdrawiam

lululu 28.11.2012 *.aaxq129.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Nie wiem czy akurat taki kapitał będzie wystarczający do otwarcia takiego biznesu. Może lepiej zając się jakąś działalnością w sieci np. coś jak tu http://www.devmark.pl/system-cms

MiWi 28.11.2012 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

164

Jednak wolałbym inwestować w realu niż w wirtualne obietnice. W katalogu franczyz zanjdziesz sporo pomysłów do 100 tys. zł.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.