Forum: Kebaby Pizza MacJack - gastronomia 214

stokos85 23.11.2012 *.84-10-250-122.dynamic.chello.pl

2

Witam wszystkich przyglądam się sieci która ma w swojej ofercie produkcję kebabów jak i sprzedaż pizzy wiem że otwierają kolejny lokal w Zielonce pod Warszawą i byłem nawet zobaczyć na własne oczy Bar w Pułtusku czy ktoś coś wie więcej o tej firmie z góry dziękuje za info

Solid 30.11.2012 *.nest.kruk-inkaso.com.pl

26

Informacja o franczyzie obok menu... Widać na co są nastawieni.

Piotr Kowalski 05.12.2012 *.40.grybow.net.pl

5

\"Informacja o franczyzie obok menu... Widać na co są nastawieni.\"

Co w tym złego? Zobacz na dagrassogroup.pl i na inne sieci. Gdzieś muszą to opisać, nie będą się z tym kryć przecież?

Solid 18.12.2012 *.nest.kruk-inkaso.com.pl

26
Dyskretnie na dole strony. Sprzedają jedzenie czy restauracje?

Piotr Kowalski 20.12.2012 *.40.grybow.net.pl

5

Mnie jakoś to nie razi - każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie

Wielkie sieci mogą sobie pozwolić na umieszczanie takich informacji gdzieś w ukryciu, bo każdy wie na jakich zasadach działają, ale tutaj? Każda złotówka się liczy, charytatywnie nie działają więc nic dziwnego że pachnie nie tylko jedzeniem, ale i komercją :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.