Forum: Kebaby Pizza MacJack

23.11.2012
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Witam wszystkich przyglądam się sieci która ma w swojej ofercie produkcję kebabów jak i sprzedaż pizzy wiem że otwierają kolejny lokal w Zielonce pod Warszawą i byłem nawet zobaczyć na własne oczy Bar w Pułtusku czy ktoś coś wie więcej o tej firmie z góry dziękuje za info

 

30.11.2012
wypowiedzi: 25
*.kruk-inkaso.com.pl

Informacja o franczyzie obok menu... Widać na co są nastawieni.

05.12.2012
wypowiedzi: 5
*.grybow.net.pl

\"Informacja o franczyzie obok menu... Widać na co są nastawieni.\"

Co w tym złego? Zobacz na dagrassogroup.pl i na inne sieci. Gdzieś muszą to opisać, nie będą się z tym kryć przecież?

18.12.2012
wypowiedzi: 25
*.kruk-inkaso.com.pl

Dyskretnie na dole strony. Sprzedają jedzenie czy restauracje?

20.12.2012
wypowiedzi: 5
*.grybow.net.pl

Mnie jakoś to nie razi - każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie

Wielkie sieci mogą sobie pozwolić na umieszczanie takich informacji gdzieś w ukryciu, bo każdy wie na jakich zasadach działają, ale tutaj? Każda złotówka się liczy, charytatywnie nie działają więc nic dziwnego że pachnie nie tylko jedzeniem, ale i komercją :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.