Forum: FranchisingInfo nr 3 ??? 1483

czytelnik 07.08.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Z niecierpliwoscia oczekujemy na trzeci numer FranchisingInfo, ktory ewoluujac w strone coraz bardziej profesjonalnego pisma branzowego, po raz kolejny przedstawi nam ciekawe pomysly na wlasny business oraz przestrzeze nas przed krzykliwymi, aczkolwiek watpliwej jakosci konceptami, ktore moga wpedzic potencjalnych biorcow jedynie w powazne klopoty i strate czasu.
Pozdrawiam

czytelnik 19.08.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Przyznam, ze poczulem sie pozytywnie zaskoczony artykulem "Zarobic na handlu" w nowym nr FranchisingInfo... wreszcie troche obiektywnej prawdy o konceptach, ktore nie do konca okazaly sie tak udane, jak przedstawiaja to ich tworcy (rynek uczy pokory...).
Zycze powodzenia w dalszym ulepszaniu pisma i podwyzszaniu jego poziomu merytorycznego oraz w "walce" o nizsza cene pojedynczego egzemplarza...
Pozdrawiam

Adam Janczewski 28.08.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Z racji prowadzenia średniego marketu spożywczo-przemysłowego czytam prasę dla handlu. W porównaniu z nimi jesteście dwa razy bardziej profesjonalni. Gratuluje artykułu o zarabianiu w handlu.

KOLEŚ 28.08.2003 *.pg207.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

NARESZCIE KTOŚ NAPISAŁ PRAWDĘ O KIERMASZACH U SZEWCZYKA!!!!! ALE JEDNO SIĘ NIE ZGADZA TYCH KIERMASZY NIE MA WIĘCEJ JAK 50

czytelnik 29.08.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

W tym artykule brakuje wlasciwie jednego, ale jakze waznego kokretu - co bylo prawdziwa przyczyna tego, ze owe 2 koncepty przezywaja trudnosci ? Czyby cala branza obuwnicza przezywala powazny kryzys ?
Przeciez np: Deichmany czy duze CCC radza sobie calkiem niezle, natomiast na ulicy calkiem dobrze maja sie TipTopy...

Też czytelnik 13.09.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Redakcjo, co będzie w następnym numerze magazynu?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.