Forum: Nasz Sklep /skl. spoż./ warto się przyłączyć?

26.12.2012
wypowiedź: 1
*.internet.cyfrowypolsat.pl

WITAM CZY WARTO PRZYSTĄPIĆ DO SIECI NASZ SKLEP? CZY MA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE Z TĄ FIRMĄ?

19.07.2013
wypowiedzi: 18
*.webino.pl

Mój znajomy jest franczyzobiorcą tej marki i jest naprawdę zadowolony. Jeśli planujesz otworzyć swój własny sklep to franczyza jest rzeczywiście dużo bardziej opłacalna niż otwieranie sklepu pod własną, nieznaną marką. Jest to ogromne ułatwienie. Z resztą, zajrzyj na stronkę właśnie na temat franczyzy Nasz Sklep - http://nasz-sklepfranczyza.pl/ . Powinnaś znaleźć tam wszelkie niezbędne informacje.

21.07.2013
wypowiedzi: 59
*.adsl.inetia.pl

Uzytkowniku fran21 zarejestrowałeś się na forum aby napisać pierwszego posta zachwalającego firmę o której słyszałeś ??

 

cóż za szlachetność hahaha

28.08.2015
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Witam,

Podpinam się do tematu również chciałbym wiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą franczyzą.

Tylko rzetelne opinie proszę, bo jak kolega zauważył i się z tym zgadzam, że ktoś tu piszę pod publikę..

 

pzdr.

01.05.2017
wypowiedzi: 82
*.172.86.22

W twojej firmie brakuje ekspresu do kawy? Nie martw się na stronie ekspresysaeco.edu.pl znajdziesz najlepsze Ekspresy biurowe jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Wybieraj spośród wielu różnych modeli, dzięki bardzo dokładnemu i rzetelnemu porównaniu dostępnych modeli!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.