Forum: Nasz Sklep /skl. spoż./ warto się przyłączyć? - art. spożywcze i przemysłowe 117

karolina 26.12.2012 *.ip-93-154-183-246.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

WITAM CZY WARTO PRZYSTĄPIĆ DO SIECI NASZ SKLEP? CZY MA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE Z TĄ FIRMĄ?

fran21 19.07.2013 *.router3.webino.pl

18

Mój znajomy jest franczyzobiorcą tej marki i jest naprawdę zadowolony. Jeśli planujesz otworzyć swój własny sklep to franczyza jest rzeczywiście dużo bardziej opłacalna niż otwieranie sklepu pod własną, nieznaną marką. Jest to ogromne ułatwienie. Z resztą, zajrzyj na stronkę właśnie na temat franczyzy Nasz Sklep - http://nasz-sklepfranczyza.pl/ . Powinnaś znaleźć tam wszelkie niezbędne informacje.

juventinio2603 21.07.2013 *.178-37-9-93.adsl.inetia.pl

59

Uzytkowniku fran21 zarejestrowałeś się na forum aby napisać pierwszego posta zachwalającego firmę o której słyszałeś ??

cóż za szlachetność hahaha

Radek Levv 28.08.2015 *.public-gprs517327.centertel.pl

1

Witam,

Podpinam się do tematu również chciałbym wiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą franczyzą.

Tylko rzetelne opinie proszę, bo jak kolega zauważył i się z tym zgadzam, że ktoś tu piszę pod publikę..

pzdr.

paweu85 01.05.2017 *.185.172.86.22

87

W twojej firmie brakuje ekspresu do kawy? Nie martw się na stronie ekspresysaeco.edu.pl znajdziesz najlepsze Ekspresy biurowe jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Wybieraj spośród wielu różnych modeli, dzięki bardzo dokładnemu i rzetelnemu porównaniu dostępnych modeli!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.