Forum: Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

02.01.2013
wypowiedź: 1
*.95.27.65

Wasze opinie i czy warto w to inwestować?

25.02.2013
wypowiedzi: 3
*.40.243.118.threembb.co.uk

tak. catering dietetyczny, nie byl by tym czym jest bez specjalnych piecy, w ktorych  piecze sie i przyrzadza niskokaloryczne, beztluszczowo pieczone mieso, warzywa oraz chlebki naan bread. 

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To fakt,aby pokusić sięo tego typu inwestycję,biznes- należy mieć naprawdę duży kapitał na zakup niezbędnych urządzeń chociażby do wpsomnianego piieczenia niskokalorycznego peiczywa.

31.08.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Niemniej taka forma cateringu jest wyjątkowo modna i ma szanse na powodzenie. Wiadomo - wszystko zależy od lokalizacji i marketingu oraz pewnego pomysłu który odróżnia firmę na tle innych. Warto też połączyć sam catering z usługami dodatkowymi - jak np. w przypadku jednej warszawskiej firmy, gdzie catering został połączony z usługami weselnymi.

19.11.2015
wypowiedzi: 5
*.static.chello.pl

Ja myśle, że tak. Teraz wszyscy są na diecie, albo zaraz będą. Podstawa to swieże warzywa i owoce. Przejrzyj lokalny rynek dostawców. Koszt sprzętu możesz obniżyć, kupując używany ogłoszenia są nawet na tym forum, a jeśli nawet nowy to szukaj sklepów z konkurencyjnymi cenami.

04.12.2015
wypowiedzi: 6
*.191.4.215

Ja mam doświdczenia z tym cateringiem dietetycznym (Warszawa): http://www.fitdiet.pl/ i spokojnie mogę go polecić. Jedzenie jest smaczne i zdrowie. Porcje są może raczej dla dziewczyny, niż mężczyzny, ale w końcu to ma być dieta :).

17.12.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Dietetyczny catering jest zawsze dobrym pomysłem, grunt to przemyślana strategia i koncept na markę. Warto zauważyć że w przypadku większości firm dania fit, bez tłuszczu są standardem. Warto więc tak jak to zrobiła warszawska firma http://catering-warszawa.bizhttp://catering-warszawa.biz/ nakierować się na w klientelę z korporacji. 

12.02.2016
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Ja długo szukałem odpowiedniego cateringu i dwa razy się naciąłem, niestety. Teraz mogę z czyztym sumieniem polecić http://www.paleocatering24.pl/ - dobre jedzenie, spore porcje i w sumie w porównaniu z innymi wcale nie jest jakoś bardzo drogo. Wszystko jest świeże i zdrowe, a to dla mnie w sumie najważniejsze. Za jakieś grosze możecie sobie zrobić u nich dzień próbny i zobaczyć, czy Wam pasuje. Naprawdę warto, bo np. ja schudłem już osiem kilo dzięki nim. ;)

23.11.2016
wypowiedzi: 32
*.221.122.178

Kiedyś wydawało mi się to bardzo drogim rozwiązaniem. Aktualnie jednak zamawiam i jestem zadowolony. Podliczyłem sobie po prostu ile wydawałem miesięcznie na śmieciowe jedzenie w robocie ( jakieś kanapki, zamawiane pizze czy też słodycze) i wychodziło,że wcale mniej nie wydaję.  Katering jest dobry z tego powodu, że dostarczają Wam porcje jedzenia na cały dzień i wiecie,ze to jedzenie jest zdrowe oraz nietuczące (sami wybieracie sobie ile kalorii ma mieć jedzonko oraz jakie porcje).

Ze swojej strony mogę polecic dobrą firmę, która działa na terenie Trójmiasta. Mianowicie Foody 24:

http://foody24.pl/

Jedzenie jest smaczne oraz zróżnicowane. 

05.12.2016
wypowiedzi: 7
*.dynamic.mm.pl

Oczywiście,ze warto jest w coś takiego zainwestować. Szczególnie jeśli jesteśmy na co dzien dosyć zajętymi osobami oraz nie mamy czasu na przygotowywanie sobie zdrowych posiłków. Jest to znacznie lepsze niż objadanie się kupnym i niezdrowym jedzeniem  ( fast foodami). Znam wiele osób, które sie na to zdecydowały poniewaz chcą się zdrowo odżywiać a pracują w takich godzinach, które praktyczie uniemożliwiają przyrządzanie sobie zdrowych potraw. 

Ze swojej strony sugeruję zapoznać się z ofertą tej firmy: http://www.healthyfood.waw.pl/ . Jest smacznie, posiłki są urozmaicone oraz cenowo na tle innych firm jest bardzo korzystnie. 

13.01.2017
wypowiedzi: 2
*.static.chello.pl

Mim zdaniem catering dietetyczny to bardzo dobre rozwiązanie, chociaż oczywiście jeśli jest taka możliwość, peije gotować samej :) Mi się jednak znudziło i ostatecznie wybrałam http://lookfit.pl/catering.php

13.01.2017
wypowiedzi: 2
*.static.chello.pl

Moim zdaniem catering dietetyczny to bardzo dobre rozwiązanie, chociaż oczywiście jeśli jest taka możliwość, peije gotować samej :) Mi się jednak znudziło i ostatecznie wybrałam http://lookfit.pl/catering.php

28.02.2017
wypowiedzi: 117
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tutaj https://cateromarket.pl jest ciekawe rozwiązanie, zarówno dla tych którzy zajmują się dystruybucją posiłków, jak również dla klientów. Pod tym adresem znajduje się bowiem internetowa wyszukiwarka cateringów dietetycznych. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu i wyszukać wszystki dostępne oferty na rynku.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.