Forum: Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

02.01.2013
wypowiedź: 1
*.95.27.65

Wasze opinie i czy warto w to inwestować?

25.02.2013
wypowiedzi: 3
*.40.243.118.threembb.co.uk

tak. catering dietetyczny, nie byl by tym czym jest bez specjalnych piecy, w ktorych  piecze sie i przyrzadza niskokaloryczne, beztluszczowo pieczone mieso, warzywa oraz chlebki naan bread. 

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To fakt,aby pokusić sięo tego typu inwestycję,biznes- należy mieć naprawdę duży kapitał na zakup niezbędnych urządzeń chociażby do wpsomnianego piieczenia niskokalorycznego peiczywa.

31.08.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Niemniej taka forma cateringu jest wyjątkowo modna i ma szanse na powodzenie. Wiadomo - wszystko zależy od lokalizacji i marketingu oraz pewnego pomysłu który odróżnia firmę na tle innych. Warto też połączyć sam catering z usługami dodatkowymi - jak np. w przypadku jednej warszawskiej firmy, gdzie catering został połączony z usługami weselnymi.

19.11.2015
wypowiedzi: 5
*.static.chello.pl

Ja myśle, że tak. Teraz wszyscy są na diecie, albo zaraz będą. Podstawa to swieże warzywa i owoce. Przejrzyj lokalny rynek dostawców. Koszt sprzętu możesz obniżyć, kupując używany ogłoszenia są nawet na tym forum, a jeśli nawet nowy to szukaj sklepów z konkurencyjnymi cenami.

04.12.2015
wypowiedzi: 6
*.191.4.215

Ja mam doświdczenia z tym cateringiem dietetycznym (Warszawa): http://www.fitdiet.pl/ i spokojnie mogę go polecić. Jedzenie jest smaczne i zdrowie. Porcje są może raczej dla dziewczyny, niż mężczyzny, ale w końcu to ma być dieta :).

17.12.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Dietetyczny catering jest zawsze dobrym pomysłem, grunt to przemyślana strategia i koncept na markę. Warto zauważyć że w przypadku większości firm dania fit, bez tłuszczu są standardem. Warto więc tak jak to zrobiła warszawska firma http://catering-warszawa.bizhttp://catering-warszawa.biz/ nakierować się na w klientelę z korporacji. 

12.02.2016
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Ja długo szukałem odpowiedniego cateringu i dwa razy się naciąłem, niestety. Teraz mogę z czyztym sumieniem polecić http://www.paleocatering24.pl/ - dobre jedzenie, spore porcje i w sumie w porównaniu z innymi wcale nie jest jakoś bardzo drogo. Wszystko jest świeże i zdrowe, a to dla mnie w sumie najważniejsze. Za jakieś grosze możecie sobie zrobić u nich dzień próbny i zobaczyć, czy Wam pasuje. Naprawdę warto, bo np. ja schudłem już osiem kilo dzięki nim. ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.