Forum: Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja? - gastronomia 214

ewagesiarz 02.01.2013 *.109.95.27.65

1

Wasze opinie i czy warto w to inwestować?

aaron 25.02.2013 *.92.40.243.118.threembb.co.uk

3

tak. catering dietetyczny, nie byl by tym czym jest bez specjalnych piecy, w ktorych piecze sie i przyrzadza niskokaloryczne, beztluszczowo pieczone mieso, warzywa oraz chlebki naan bread.

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

To fakt,aby pokusić sięo tego typu inwestycję,biznes- należy mieć naprawdę duży kapitał na zakup niezbędnych urządzeń chociażby do wpsomnianego piieczenia niskokalorycznego peiczywa.

andrecourt 31.08.2015 *.194.153.107.130

24

Niemniej taka forma cateringu jest wyjątkowo modna i ma szanse na powodzenie. Wiadomo - wszystko zależy od lokalizacji i marketingu oraz pewnego pomysłu który odróżnia firmę na tle innych. Warto też połączyć sam catering z usługami dodatkowymi - jak np. w przypadku jednej warszawskiej firmy, gdzie catering został połączony z usługami weselnymi.

Ewik 19.11.2015 *.84-10-61-10.static.chello.pl

5

Ja myśle, że tak. Teraz wszyscy są na diecie, albo zaraz będą. Podstawa to swieże warzywa i owoce. Przejrzyj lokalny rynek dostawców. Koszt sprzętu możesz obniżyć, kupując używany ogłoszenia są nawet na tym forum, a jeśli nawet nowy to szukaj sklepów z konkurencyjnymi cenami.

paulinakoliszka 04.12.2015 *.212.191.4.215

6

Ja mam doświdczenia z tym cateringiem dietetycznym (Warszawa): http://www.fitdiet.pl/ i spokojnie mogę go polecić. Jedzenie jest smaczne i zdrowie. Porcje są może raczej dla dziewczyny, niż mężczyzny, ale w końcu to ma być dieta :).

andrecourt 17.12.2015 *.194.153.107.130

24

Dietetyczny catering jest zawsze dobrym pomysłem, grunt to przemyślana strategia i koncept na markę. Warto zauważyć że w przypadku większości firm dania fit, bez tłuszczu są standardem. Warto więc tak jak to zrobiła warszawska firma http://catering-warszawa.biz nakierować się na w klientelę z korporacji.

alb.kla 08.05.2017 *.94-154-31-130.zapnet-isp.net

7

Sama chciałabym spróbować przez miesiąc albo dwa takiego jedzenia, a potem spróbować samodzielnie gotować podobne dania

Klein 03.08.2017 *.bic243.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

jak dla mnie tylko catering dietetyczny z Fit&Eat od Brzezińskich. Nie ma lepszego w tej chwili na rynku. Dania przepyszne, ekologiczne produkty. Kurier zawsze jest na czas.

Co najwaznejsze, to to ze naprawde chudnę. I nawet jak robilam jakies przerwy wakacyjne to nigdy nie dopadal mnie efekt jojo. Ciesze sie ze korzystam z tego cateringu i polecam z reka na sercu naprawde kazdemu. Jak cos tu daje link www.fitandeat.pl

kasix997 06.08.2017 *.evz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

W obecnych czasach jest to MEGA DOBRY pomysł.

Jedzenie z boxów jest modne i fit i bardzo popularne.

Na pewno trzeba się wyróżniać na tle konkurencji. Dobrze zbilansowane i wyjątkowe menu, ładne opakowania i sukce gwarantowany.

Pamela 08.08.2017 *.user-31-174-197-71.play-internet.pl

70

W takiej sytuacji najbezpieczniej się poradzić dobrego doradcy kredytowego, to poważna decyzja i trzeba do niej podejść niezwykle rozważnie.

Siwy 17.08.2017 *.193.106.85.148

4

Wegetarianizm, jarosze i cała reszta... Catering dietetyczny jak najbardziej na plus, szczególnie, jeśli ma wege burgery! ;)

pawel156 21.08.2017 *.ip-91.189.216.27.skyware.pl

55

Na pewno to fajna opcja jeśli nie ma się czasu na gotowanie i ustalanie codziennego jadłospisu i ważenia wszystkich porcji.

Kajamaja 21.08.2017 *.apn-37-249-130-35.dynamic.gprs.plus.pl

49

Szkoda, że taki catering sporo kosztuje.

Jane 05.09.2017 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

62

Nie sądzę by był to najlepszy pomysł, takie cateringi nie są tanie i na pewno więcej wyda się pieniędzy niż zobaczy efekty

sanqi2 09.11.2017 *.212.106.159.97

3

Opłacalny, pewnie że tak.Kup dobry sprzęt gastronomiczny do cateringu, bemary, warnik do podgrzewania napojów, wszystko ma być ciepłe, transportowane w odpowiedniej temperaturze, serwowane zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Catreingowej (GCP).

lolek100 04.02.2018 *.77-254-155-212.adsl.inetia.pl

146

Wydaje mi się to wielce opłacalne. Sam gdy zaczynałem przygodę z Tummy Heaven byłem jedyny w pracy. Po miesiącu przybyło im 5 klientów tylko z mojego zakładu pracy + 3 żony. Bardzo się rozwija ta część rynku gastronomicznego.

Rok 12.02.2018 *.acqw73.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jak dla mnie bardzo opłacalna. Współpracujemy teraz z firmą mniam mniam catering i widzę jak ich działalność u naszych pracowników cieszy się zainteresowaniem. Rano mają dostawę do pracy, jedzą śniadanie u nas, później lecą z resztą do domu.

Kasia Małek 15.04.2018 *.staticline-31-182-216-124.toya.net.pl

2
Jak można sobie pozwolić na taką opcję to dlaczego nie? Po zmianie pracy nie miałam kompletnie czasu na gotowanie bo ilosć obowiązków mnie przytłoczyła, ale chciałam w dalszym ciągu jeść zdrowo. Teraz zamawiam catering w Fit and Eat i jestem naprawdę zadowolona. Dzięki temu mogę nadal jeść zdrowo i regularnie. Myślę, że warto popatrzeć na ich menu, bo jest sporo do wyboru i nawet wybredne osoby prawdopodobnie znajdą coś dla siebie. Z tego co wiem to miejsce cieszy się popularnością i też sporo osób ode mnie z pracy zamawia jedzenie z cateringu więc to na pewno ciekawa opcja na własny biznes.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.