Forum: Opinie na temat współpracy z Meritum Bank - finanse i bankowość 106

asiulka 25.02.2014 *.zk111.internetdsl.tpnet.pl

2

Witam.

Jestem Partnerem MB i od kilku miesięcy próbuję rozwiązać z nimi umowę. Niestety na dzień dzisiejszy to walka z wiatrakami. Szukam pomocy tych osób, który udało się zakończyć z nimi współpracę.

Będę wdzięczna za każdą możliwą informację .

jenny 05.03.2014 *.user-46-112-139-46.play-internet.pl

1

Mam ten sam problem co asiulka, również chcę zakończyć współpracę z MB włącznie z zakończeniem prowadzenia działalności gospodarczej.

Prosze o pomoc.... jenny013@interia.pl

nikausia 10.03.2014 *.user-46-112-97-233.play-internet.pl

3

Witam! Ogólnie mówiąc jest ciężko.Aktualnie szukam wspólnika lub kupca.

Radek33 12.03.2014 *.ihj135.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam. Sam szukam wyjścia ze współpracy. Ile można dokładać do interesu! Jak macie jakieś wygrane sprawy w sądzie to proszę o email tvn24@gazeta.pl

jano 24.03.2014 *.ash17.internetdsl.tpnet.pl

5

Witam.  Ja wypowiedziałem umowę w styczniu po kilku miesiącach współpracy. Teraz jestem zastraszany karami itd. Fajnie ,ze jest parę osób zainteresowanuch tą sprawą ,w 2011 roku był pozew zbiorowy przeciw temu parabankowi. Jestem w trakcie przygotowywania pozwu o uniewaznienie umowy i zwrot kosztów. Zapraszam do wspólnej walki. Razem będzie łatwiej. Kontaktujcie się na adres j.r.gostek@wp.pl

Czekam na szybkie wpisy. Głowy do góry!!!!!!!!!!!!! MIE DAMY SIĘ

OSZUKANY PRZEZ MERITUM 18.04.2014 *.91.206.6.101

1

Witajcie

Ja również jestem załamany, nic się nie poprawia w tym banku, lekceważą nas i pomiatają nami z dzsp...

Nabrałem kredytów by to jakoś utrzymać a teraz juz prawie na chleb nie mam dla rodziny.

Patrząc na rankingi to chyba 10% placówek wychodzi na zero, czołowe sprzedaże rzedu 40 tyś. zł, z czego opłacić czynsz, pracowników.

A opłata licencyjna i telewizorek generują 1500 zł kosztów co miesiąc to jest 18000 zł w skali roku za nic, wyrzucone w błoto.

Jeśli się nie zbierzemy wszyscy razem to nic się nie zmieni.

Mamy 2014, chyba jakąś namiastę wolnego rynku bo to wygląda na oszustwo z początku lat 90-tych.

Wesołych świąt bo u mnie nie będą wesołe bo ledwo na zakupy starczyło - partnera banku nie stać na dobre zakupy, nieźle co...

Lula8484 03.06.2014 *.5.134.79.202

1
Witam, Niestety znalazłam się w podobnej sytuacji w kwestii MB. Ostatni post został umieszczony w kwietniu, czy komuś udało się do tej pory rozwiązać umowę z bankiem bez ponoszenia kary? Z góry dziękuję za info.

Dario 11.06.2014 *.89-78-154-183.dynamic.chello.pl

2

Niestety ofert bankowe zmieniają się dość ćzęsto, a Meritum Bank jest gdzieś tam po środku. Czy warto inwestować w taki biznes? Ostatnio najlepiej rozwija się Idea Bank, wydaje mi się, że będzie powstawało coraz więcej placówek...

antymerit 30.06.2014 *.user-31-174-107-120.play-internet.pl

1

Widzę że wszystkim się wiedzie tzn 80% dalej dokłada gdzie indziej zarobione i/lub zaoszczędzone pieniądze. Znam takich którzy toną w długach dzięki współpracy z meritum.

Przypadki gdzie pożyczonych pieniędzy po 200 300 tys zł trzeba oddać nie są odosobnione.

Meritum w polskiej bankowości jest jak Grecja w EU. Nic tylko żerowanie na innych.

Czy ktoś coś wie na temat pozwów z meritum? Proszę o więcej informacji antymerit@gmail.com

Majki 27.08.2014 *.host-89-228-233-227.kalisz.mm.pl

18

Od jakiegoś czasu można współpracować z Idea Expert. Tam są dość wysokie prowizje i sporo produktów. Nie tylko hipoteki. https://partnerzy.ideaexpert.pl/?utm_source=W

Tomm 27.08.2014 *.159-205-66-84.adsl.inetia.pl

6
Działasz w tym może?

ziomek 06.10.2014 *.aehy153.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

No właśnie bo jestem ciekaw jakie są korzyści takiej współpracy? Trzeba wtedy podpisywać umowy z bankami tak jakbym działał na własną rękę czy tylko wystarczy umowa z IE?

GeorgeTM 13.10.2014 *.user-94-254-208-90.play-internet.pl

44

Lepiej zadaj sobie pytanie co, jeśli Alior przejmie Meritum. A to akurat wyjaśni się do końca października...

Mścisław Bystrzanowski 04.12.2014 *.gib194.internetdsl.tpnet.pl

14

CUK to dobra opcja - można tam znaleźć tanie ubezpiecznie. Ale polecam również zapytać o ofertę na http://www.forum-kredytowe.pl/f152/ - jest to jedno z większych forów o kredytach, finansach i ubezpieczeniach - tam masz doradców finansowych, ubezpieczeniowych - oni tam pomagają wyliczać koszta. Na odpowiedź nie trzeba czekać zbyt długo. Jeżeli jakaś oferta Cię zainteresuje, to resztę można załatwić na priv.

Mścisław Bystrzanowski 04.12.2014 *.gib194.internetdsl.tpnet.pl

14

A ile na tym wyciągasz miesięcznie netto?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.