Forum: Lokale na biznes we franczyzie

08.01.2013
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam Serdecznie,

Chciałbym dowiedzieć się jakie najczęściej lokale potrzebne są franczyzobiorcom, jak ich dla siebie szukacie, czy korzystacie z pomocy np. agencji nieruchomości. Czy poszukujecie aktualnie konkretnych lokali na terenie warszawy?

09.01.2013
wypowiedzi: 7
*.greendata.pl

Wszystko zależy od branży

17.08.2014
wypowiedzi: 46
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja staram się szukać samodzielnie. Ostatnio udało mi się znaleźć ciekawe ogłoszenia o mieszkaniach. Najczęściej w kamienicach na parterze. Myslę, ze warto kupić takie mieszkanie, albo wynająć niż płacić za lokal kilka razy więcej.

11.01.2015
wypowiedzi: 2
*.231.204.20

Ja również podobnie jak wyżej szukałam samodzielnie przeglądając serwisy ogłoszeniowe lokalu pod swoją działalność gospodarczą, niestety trwało to dośc długo, ale wkońcu udało się znaleźć odpowiedni metraż i lokalizację. Zuzia.gola* co do aranżowania mieszkania pod lokal na działalność gospodarczą nie zawsze się da i nie zawsze można - więc to nie jest takie oczywiste, jak by się mogło wydawać.

18.12.2017
wypowiedzi: 26
*.101.11.119

Wszystko zależy od branży i tego jakie lokal ma spełniać funkcje czy potrzeby. Pewnie szukanie przez agencje nieruchomości ułatwia sprawę, ale warto też zwrócić uwagę na budynki takie jak kompleks biurowy imagine.

04.01.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej wynająć dobrze wyposażony budynek który nie potrzebuje dużego wkładu finansowego.

_____________________________
http://ferguson-digital.eu/baza-wiedzy/bezprzewodowy-monitoring/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.