Forum: Lokale na biznes we franczyzie - nieruchomości 20

Mikołaj 08.01.2013 *.89-77-79-53.dynamic.chello.pl

1

Witam Serdecznie,

Chciałbym dowiedzieć się jakie najczęściej lokale potrzebne są franczyzobiorcom, jak ich dla siebie szukacie, czy korzystacie z pomocy np. agencji nieruchomości. Czy poszukujecie aktualnie konkretnych lokali na terenie warszawy?

Piotr_1956 09.01.2013 *.91-239-66-239.greendata.pl

7
Wszystko zależy od branży

zuzia.gola 17.08.2014 *.abjz181.neoplus.adsl.tpnet.pl

55

Ja staram się szukać samodzielnie. Ostatnio udało mi się znaleźć ciekawe ogłoszenia o mieszkaniach. Najczęściej w kamienicach na parterze. Myslę, ze warto kupić takie mieszkanie, albo wynająć niż płacić za lokal kilka razy więcej.

Sonina 11.01.2015 *.89.231.204.20

2

Ja również podobnie jak wyżej szukałam samodzielnie przeglądając serwisy ogłoszeniowe lokalu pod swoją działalność gospodarczą, niestety trwało to dośc długo, ale wkońcu udało się znaleźć odpowiedni metraż i lokalizację. Zuzia.gola* co do aranżowania mieszkania pod lokal na działalność gospodarczą nie zawsze się da i nie zawsze można - więc to nie jest takie oczywiste, jak by się mogło wydawać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.