Forum: Franczyza na produkcję - co sądzicie? - dom i ogród 50

szymcus22 17.01.2013 *.91.222.27.120

1

Witam, w styczniowym wydaniu Franchisingu oraz na tym portalu znalazłem ciekawą ofertę franczyzy produkcyjnej. Chodzi o produkt eko-ognisko proponowany przez BBTB Group. Czy macie jakieś informacje o tej franczyzie? Wydaje się dość ciekawa podobnie jak sam produkt. Nigdy takiego czegoś nie widziałem. Z ciekawości odwiedziłem ich stronę i nakręciłem się jeszcze bardziej.

Co sądzicie?

Marta1 06.02.2013 *.78.133.240.124

5

Temat wydaje sie ciekawy, zastanawiam się tylko czy beda odbiorcy na to.

Skony 01.08.2013 *.apn-77-113-21-121.dynamic.gprs.plus.pl

1

Tż mnie to zastanowiło. Sprzedają tą podpałkę po 12 zł za 6 sztuk. Wydaje mi się dość drogo. Pytanie czy wrzuciłbym 2 zł do,grila czy lepiej kupić podpałke za parę zł, która starczy na kilkanaście razy?

Niby ekologia etc,

Może ktoś kto już zaczął działać w tym temacie i mógłby podzielić się wynikami.

aniolek1 06.08.2013 *.178235170123.ostroleka.vectranet.pl

2

Ekologia to niestety wymysł korporacji, to znajdziecie fajny filmik to obrazujący.

http://tvnplayer.pl/programy-online/tajemnice-korporacji-odcinki,1323/odcinek-4,ekologiczny-przekret,S00E04,21286.html

pozdrawiam

aniolek1 06.08.2013 *.178235170123.ostroleka.vectranet.pl

2

Niewiem czy filmik uda sie otworzyc. W kazdym razie jest na tvn player  - Korporacje (do obejrzenia jeszcze przez 2 dni)

supermario 07.08.2013 *.apn-95-41-53-176.dynamic.gprs.plus.pl

31

Gdyby ta podpałka świetnie się sprzedawała firma pewnie zwiększyłaby moce produkcyjne i zarzuciła rynek.We franczyzie dobrze funkcjonują w/g mnie firmy handlowe i usługowe.

andrecourt 15.05.2015 *.194.153.107.130

24

czemu nie, jeśli na franczyzę decydują się firmy z branży budowlanej jak Składy budowlane VOX, Bel-pol i PSB, to produkcja też może się udać.

Byłem ostatnio w Mrówce kupować szlifierkę kątową i muszę przyznać że obsługą i standardem dorównuje Castoramie - choć każdy sklep Mrówki to inny właściciel to jednak asortyment i ceny te same.

Ilona 29.06.2016 *.124-8.echostar.pl

1

Posiadanie sauny to świetny pomysł na interes! Ja z mężem na obrzeżach Warszawy mamy już trzy łaźnie. Zamawiamy zawsze u www.sauna.net.pl - znają się tam na robocie i mają solidne narzędzia skandynawskie i niemieckie.

Alteza sufity napinane 24.11.2016 *.d82-238.icpnet.pl

7

Zachęcamy do dołączenia do naszej sieci franczyzowej, która skupia firmy zajmujące się sprzedażą i montażem sufitów napinanych Alteza. Montuje się je 5 razy szybciej niż tradycyjne, gipsowo-kartonowe, dzięki czemu firma montażowa, w tym samym czasie, wykonać może więcej zamówień. Z kolei Klient otrzymuje atrakcyjny designersko sufit, bo wykonany z folii, w bogatej palecie kolorów, z nadrukiem czy podświetleniem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.