Forum: Franczyza na produkcję - co sądzicie? - dom i ogród 48

szymcus22 17.01.2013 *.91.222.27.120

1

Witam, w styczniowym wydaniu Franchisingu oraz na tym portalu znalazłem ciekawą ofertę franczyzy produkcyjnej. Chodzi o produkt eko-ognisko proponowany przez BBTB Group. Czy macie jakieś informacje o tej franczyzie? Wydaje się dość ciekawa podobnie jak sam produkt. Nigdy takiego czegoś nie widziałem. Z ciekawości odwiedziłem ich stronę i nakręciłem się jeszcze bardziej.

Co sądzicie?

Marta1 06.02.2013 *.78.133.240.124

5

Temat wydaje sie ciekawy, zastanawiam się tylko czy beda odbiorcy na to.

Skony 01.08.2013 *.apn-77-113-21-121.dynamic.gprs.plus.pl

1

Tż mnie to zastanowiło. Sprzedają tą podpałkę po 12 zł za 6 sztuk. Wydaje mi się dość drogo. Pytanie czy wrzuciłbym 2 zł do,grila czy lepiej kupić podpałke za parę zł, która starczy na kilkanaście razy?

Niby ekologia etc,

Może ktoś kto już zaczął działać w tym temacie i mógłby podzielić się wynikami.

aniolek1 06.08.2013 *.178235170123.ostroleka.vectranet.pl

2

Ekologia to niestety wymysł korporacji, to znajdziecie fajny filmik to obrazujący.

http://tvnplayer.pl/programy-online/tajemnice-korporacji-odcinki,1323/odcinek-4,ekologiczny-przekret,S00E04,21286.html

pozdrawiam

aniolek1 06.08.2013 *.178235170123.ostroleka.vectranet.pl

2

Niewiem czy filmik uda sie otworzyc. W kazdym razie jest na tvn player  - Korporacje (do obejrzenia jeszcze przez 2 dni)

supermario 07.08.2013 *.apn-95-41-53-176.dynamic.gprs.plus.pl

31

Gdyby ta podpałka świetnie się sprzedawała firma pewnie zwiększyłaby moce produkcyjne i zarzuciła rynek.We franczyzie dobrze funkcjonują w/g mnie firmy handlowe i usługowe.

andrecourt 15.05.2015 *.194.153.107.130

24

czemu nie, jeśli na franczyzę decydują się firmy z branży budowlanej jak Składy budowlane VOX, Bel-pol i PSB, to produkcja też może się udać.

Byłem ostatnio w Mrówce kupować szlifierkę kątową, i muszę przyznać że obsługą i standardem dorównuje Castoramie - choć każdy sklep Mrówki to inny właściciel to jednak asortyment i ceny te same.

Ilona 29.06.2016 *.124-8.echostar.pl

1

Posiadanie sauny to świetny pomysł na interes! Ja z mężem na obrzeżach Warszawy mamy już trzy łaźnie. Zamawiamy zawsze u www.sauna.net.pl - znają się tam na robocie i mają solidne narzędzia skandynawskie i niemieckie.

Alteza sufity napinane 24.11.2016 *.d82-238.icpnet.pl

7

Zachęcamy do dołączenia do naszej sieci franczyzowej, która skupia firmy zajmujące się sprzedażą i montażem sufitów napinanych Alteza. Montuje się je 5 razy szybciej niż tradycyjne, gipsowo-kartonowe, dzięki czemu firma montażowa, w tym samym czasie, wykonać może więcej zamówień. Z kolei Klient otrzymuje atrakcyjny designersko sufit, bo wykonany z folii, w bogatej palecie kolorów, z nadrukiem czy podświetleniem.

BiznesRekin31 28.11.2016 *.public-gprs386046.centertel.pl

44

Ten biznes wyglada bardzo interesująco. Sprawdzę to.

karoll59 05.04.2017 *.185.172.86.22

3

Według mnie taka opcja nie jest naprawdę zła. Wręcz przeciwnie na wysokim poziomie stoi taka franczyzna !

------------
projekty dom

karoll59 05.04.2017 *.185.172.86.22

3

Branża metolowa mówią że wymiera, a według mnie jest całkiem na odwrót, ożywia się ! Coraz więcej osób kupuje dobre projekty domów i się buduje... !

------------
projekty dom

Dervines 02.08.2017 *.erk3.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Myślę, że produkcja to dobra opcja jeśli tylko Cię stać na otwarcie takiego biznesu. Jako na przykład producent maszyn pakujących pewnie dobrze byś zarobił. Myślę, że warto by było zgłębić temat.

jafarr 30.08.2017 *.erl102.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Biznes zapowiada się ciekawie, ale musisz mieć jakieś hale produkcyjne czy magazyny, najlepiej takie , w których znajdują się linie pakujące i inne urządzenia.

bonzo 04.09.2017 *.aayy64.neoplus.adsl.tpnet.pl

30

to skoro jesteśmy w temacie produkcji to przyda się też bariera świetlna schmersal - zapewne osoby działające w branży wiedzą, że taka bariera jest potrzebna. Warto inwestować w takie technologii bo one nie tylko sprawiają że praca przebiega o wiele szybciej, ale przede wszystkim jest bezpieczniejsza

Maffek 08.11.2017 *.212.244.185.28

64

Jak będziecie już kupować maszyny, zadbajcie o układy centralnego smarowania, jeśli chcecie wydłużyć żywotność parku maszynowego. Oferty produktów do układów centralnego smarowania znajdziecie u http://ucs.net.pl/ . Firma rzetelna i godna zaufania, zajrzyjcie na stronę.

Adamila021 10.01.2018 *.apn-46-215-72-69.dynamic.gprs.plus.pl

19

Sama nie wiem czy franczyza w takim przypadku jest dobrym pomysłem. Z mniejszymi biznesami jak najbardziej, u mnie w rodzinie prowadzi ciocia sklep spożywczy na tej zasadzie i jest zadowolona. Co do produkcji to może warto spróbować samemu, ewentualnie z wspólnikiem. A macie już określony typ i branże? Kluczową rzeczą mogą być sprawdzeni dostawcy. U mnie w firmie sporo korzystamy z usług firmy Gumopolis http://www.gumopolis.com.pl/uszczelki-silikonowe.html jest to firma produkująca wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, w tym uszczelek. W wielu przemysłach znajdą one równiez zastosowanie

Markus Wojtas 11.01.2018 *.90-156-106-172.internetia.net.pl

4

Moim zdanie franczyza może być bardzo dobrym początkiem, chociażby po to, aby zdobyć doświadczenie, przy tym ponosząc mniejsze ryzyko. Najlepiej jakby była już zrobiona wycena, żeby wiedzieć rzeczywistą wartość marki (http://grupatrinity.pl/uslugi/doradztwo-transakcyjne/wycena-firm-i-spolek.html) oraz jeżeli ten biznes nam nie pójdzie wiedzieć za ile można będzie go sprzedać.

Elizka 12.01.2018 *.173-234-249-194.ipvnow.com

3

Myślę, że ten pomysł z franczyzą produkcyjną jest super. Zawsze to zaczynasz produkować pod szyldem jakiejś marki, która już jest znana. Zorientuj się tylko w jaki sposób produkują. Czy potrzebujesz specjalnego sprzętu czy może produkcja jest ręczna. Ja ostatnio przy pomocy firmy http://aircom.webflow.io/ zautomatyzowałam produkcję w mojej firmie i teraz cały czas się rozwijamy. Myślę, że warto rozważyć firmę, która tak właśnie produkuje swoje produkty lub jest otwarta na zmiany. Powodzenia!

KamilOs 05.03.2018 *.89-64-29-64.dynamic.chello.pl

23

Przy produkcji często nieodzowne będą solidne kartony. My kupujemy je bezpośrednio u producenta - WOK http://www.wok-kartony.pl/ Kartony od nich są porządnie wykonane no i produkują również kartony na zamówienie. Firma zajmuje się też wykonywaniem nadruków na opakowaniach. Wok to solidna firma, zamówienia realizują terminowo.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.