Forum: Franczyza na produkcję - co sądzicie?

17.01.2013
wypowiedź: 1
*.222.27.120

Witam, w styczniowym wydaniu Franchisingu oraz na tym portalu znalazłem ciekawą ofertę franczyzy produkcyjnej. Chodzi o produkt eko-ognisko proponowany przez BBTB Group. Czy macie jakieś informacje o tej franczyzie? Wydaje się dość ciekawa podobnie jak sam produkt. Nigdy takiego czegoś nie widziałem. Z ciekawości odwiedziłem ich stronę i nakręciłem się jeszcze bardziej.

Co sądzicie?

06.02.2013
wypowiedzi: 5
*.133.240.124

Temat wydaje sie ciekawy, zastanawiam się tylko czy beda odbiorcy na to.

01.08.2013
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tż mnie to zastanowiło. Sprzedają tą podpałkę po 12 zł za 6 sztuk. Wydaje mi się dość drogo. Pytanie czy wrzuciłbym 2 zł do,grila czy lepiej kupić podpałke za parę zł, która starczy na kilkanaście razy? 

Niby ekologia etc, 

Może ktoś kto już zaczął działać w tym temacie i mógłby podzielić się wynikami. 

06.08.2013
wypowiedzi: 2
*.ostroleka.vectranet.pl

Ekologia to niestety wymysł korporacji, to znajdziecie fajny filmik to obrazujący.

http://tvnplayer.pl/programy-online/tajemnice-korporacji-odcinki,1323/odcinek-4,ekologiczny-przekret,S00E04,21286.html

pozdrawiam

06.08.2013
wypowiedzi: 2
*.ostroleka.vectranet.pl

Niewiem czy filmik uda sie otworzyc. W kazdym razie jest na tvn player  - Korporacje (do obejrzenia jeszcze przez 2 dni)

07.08.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Gdyby ta podpałka świetnie się sprzedawała firma pewnie zwiększyłaby moce produkcyjne i zarzuciła rynek.We franczyzie dobrze funkcjonują w/g mnie firmy handlowe i usługowe.

15.05.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

czemu nie, jeśli na franczyzę decydują się firmy z branży budowlanej jak Składy budowlane VOX, Bel-pol i PSB, to produkcja też może się udać.

Byłem ostatnio w Mrówce kupować szlifierkę kątową, i muszę przyznać że obsługą i standardem dorównuje Castoramie - choć każdy sklep Mrówki to inny właściciel to jednak asortyment i ceny te same.

29.06.2016
*.echostar.pl

Posiadanie sauny to świetny pomysł na interes! Ja z mężem na obrzeżach Warszawy mamy już trzy łaźnie. Zamawiamy zawsze u www.sauna.net.pl - znają się tam na robocie i mają solidne narzędzia skandynawskie i niemieckie.

24.11.2016
wypowiedzi: 7
*.icpnet.pl

Zachęcamy do dołączenia do naszej sieci franczyzowej, która skupia firmy zajmujące się sprzedażą i montażem sufitów napinanych Alteza. Montuje się je 5 razy szybciej niż tradycyjne, gipsowo-kartonowe, dzięki czemu firma montażowa, w tym samym czasie, wykonać może więcej zamówień. Z kolei Klient otrzymuje atrakcyjny designersko sufit, bo wykonany z folii, w bogatej palecie kolorów, z nadrukiem czy podświetleniem.

28.11.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Ten biznes wyglada bardzo interesująco. Sprawdzę to.

05.04.2017
wypowiedzi: 3
*.172.86.22

Według mnie taka opcja nie jest naprawdę zła. Wręcz przeciwnie na wysokim poziomie stoi taka franczyzna !

------------
projekty dom

05.04.2017
wypowiedzi: 3
*.172.86.22

Branża metolowa mówią że wymiera, a według mnie jest całkiem na odwrót, ożywia się ! Coraz więcej osób kupuje dobre projekty domów i się buduje... !

------------
projekty dom

02.08.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że produkcja to dobra opcja jeśli tylko Cię stać na otwarcie takiego biznesu. Jako na przykład producent maszyn pakujących pewnie dobrze byś zarobił. Myślę, że warto by było zgłębić temat.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.