Forum: Dekoracje gipsowe - dobry pomysł na biznes?

13.03.2018
wypowiedzi: 68
*.216.35.254

Dekoracje gipsowe to wspaniałe rozwiązania budowlane.

__________________________________________

Pisanie prac magisterskich

13.03.2018
wypowiedzi: 69
*.181.117.18

Słuchajcie, apropo dekorowania domów i mieszkań, chciałam się Was poradzić w dwóch kwestiach. Pierwsza, czy Waszym zdaniem, styl skandynawski nadaje się do wykorzystywania przez dłuższy okres czasu? Pytam, ponieważ dekorowanie, urządzanie wnętrz to temat, z którym do tej pory nie stykałam się specjalnie. A spodobał mi się, ponieważ daje sporo wolnej przestrzeni. Ponadto zastanawiam się, czy warto skorzystać z takiego rozwiązania, jakim jest samochód na gaz. Mąż optuje za takim rozwiązaniem - https://www.cryogas.pl/lng , co sądzicie?

16.03.2018
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo fajną sprawą są równierz rzeczy robione z granulat styropianowy pozniej sie to tylko maluje albo nawet bez malowania..

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.