Forum: Dekoracje gipsowe - dobry pomysł na biznes?

17.01.2013
wypowiedzi: 3
*.gliwice.vectranet.pl

witam 

W linku są moje pomysły na niebanalną dekorację wnętrz.Wykonałem ich trochę, zgodnie z preferencjami klienta. 
Chciałbym zając się tym profesjonalnie .Pomysłów mam dużo, zdolności manualnych mi nie brakuje. 
Jest to alternatywa dla paneli styropianowych,naklejeki i takich tam masowych produkcji których na rynku jest wiele . 

Czy przy dzisiejszej sytuacji rynkowej jest szansa na taki biznes ? 

http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/forum-leroy-merlin,2,4444,page=1,8764,dekorstyl.html

20.01.2013
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Dziwię się że ktoś chce mieć takie g u siebie w mieszkaniu. Przecież to wstyd znajomych zaprosić a co dopiero rodzinę. Ale co kraj to obyczaj. Jeśli masz klientów to rób, bo pieniądz nie śmierdzi, a w końcu nie ty mieszkasz potem z taką tandetą, nie? :) Na pewno pracochłonne to jest

12.02.2013
wypowiedzi: 3
*.gliwice.vectranet.pl

Niebanalne dekoracje gipsowe wykonywane na indywidualne zamówienie 

witam forumowiczów
Pomysł już mam , powoli się kręci .Może macie jakieś pomysły jak to rozreklamować ?

13.02.2013
wypowiedzi: 59
*.adsl.inetia.pl

pieknie Pan to reklamuje na forum. gratuluje

24.07.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Myślę, że ten trend już dawno minął.

24.07.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Najlepiej tego typu imprezę zorganizować samemu. Można wynająć sale, zakupić bum bum rurki i świetnie się bawić.

05.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz coraz więcej ludzi decyduje się na taką dekorację w domu. Dlatego moim zdaniem warto w to zainwestować.

28.11.2016
wypowiedzi: 39
*.centertel.pl

Podstawą ekonomii jest budowlanka, więc ten biznes może się udać. W Poznaniu np. coraz więcej budują coraz to nowych mieszkań i domów.

28.11.2016
wypowiedź: 1
*.net.hawetelekom.pl

Jeśli znajdziesz ludzi, którzy będą chcieli za to zapłacić to jak najbardizej

29.11.2016
wypowiedzi: 6
*.153.72.98

Dekoracje gipsowe? Serio ktoś to kupuje?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.