Forum o artykule: Al Capone wiecznie żywy 214

Bogdan 06.02.2013 *.user-164-127-47-192.play-internet.pl

3
Bardzo ciekawy koncept i rzeczywiście oryginalny, szczerze mówiąc nie spotkałem tak ubranego personelu, bije od nich elegancja a z drugiej strony taki czar jak z amerykańskich filmów. Jeśli oferta i ich jakość będą dobre, mają szanse na szybkie zainteresowanie i zaistnienie na rynku.

obiektywny komentator 06.02.2013 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

No tak faktycznie od 2008 do 2013 minęło dopiero 5 lat, więc mają szansę zaistnieć ... Najbardziej rozwala mnie logo SIEĆ PIZZERII składająca się AŻ z 2 lokali, czyli jednego własnego i jednej franczyzy (pewnie ktoś z rodziny), ale ważne że dla potencjalnych jeleni upssss franczyzobiorców jest informacja, że 3 tysiaki na dziendobry za dołączenie do \"SIECI\" trzeba dać, no i co miesiąc 1 tysiąc za bycie w \"SIECI\" ... szczerze powiem, że znam lepsze sposoby na roztrwonienie 3 tysięcy na oczekiwany wsad i 1 tysiąca co miesiąc :) 

Marta1 08.02.2013 *.78.133.240.124

5

nie sadzę,zey sie przyjeło, Al Capone nie za bardzo kojarzy mi sie z pizzerią

Bogdan 12.02.2013 *.user-46-113-125-159.play-internet.pl

3
Właśnie super pomysł i klimat, ten Johni Beconi to nie jest Al Cappone , jest podobną maskotką jak zauważyłem, a w Ameryce to właśnie Włosi zajadali się pizzami i makaronami stąd potocznie nazywa się ich makaroniarze, a Beconi kojarzy mi się bardzo fajnie bo z jednej strony z czymś włoskim a z drugiej strony z Bekonem takim tłustym bekonem ;)Jak dla mnie pomysł ciekawy, na pewno oryginalny coś w tylu Biesiadowa (tylko Ci zaczęli krzepić Polską kulturę). Także takie jest moje ad voce i sprostowanie do Marty - mojej przedmówczyni ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.