Forum: Czy Niclole daje zarobić swoim f-biorcom 1482

grasia 12.08.2003 *.gate.mieszkanie.lublin.pl

to pytanie

xar 17.10.2003 *.dial-5637.wroclaw.dialog.net.pl

no wlasnie?
dlaczego nikt sie nie odzywa
- bo nikt nie zarobil?
- wszyscy zarabiaja i siedza cicho?
:)

adam 17.10.2003 *.dragon.blt.pl

Bo nie znają forum na tym portalu :((

Oki 19.10.2003 *.212.160.239.44

Bo tak naprawdę nie ma o czym gadać ..... i pisać.

adam 20.10.2003 *.dragon.blt.pl

Oki, a czy możesz rozwinąć swój wątek ?

bankier 04.11.2003 *.CLIENT-isk-9.jgora.dialog.net.pl

jestem dzisiaj po raz pierwszy gościem na stronie PPF i bardzo się zawiodłem. Wypowiedzi na temat artykułów są żenujące. Praktycznie moge powiedziec że czuję się jak na czacie Nastolatki czy coś w tym rodzaju. Szukam konkretnych informacji na temat niektórych F-dawców i czytam przede wszystkim jakiś bełkot. Czy siedzą tu tylko ludzie, którzy nie mają nic do roboty, tylko piszą bzdety???

Mega bankier 04.11.2003 *.vr103.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie "bankier" jakoś Panu nie wierzę, udzielił Pan swoich wypowiedzi aż w trzech wątkach w których poruszana jest sprawa sieci "Nicol" - w jenym z nich pisze Pan że już nawiązał współpracę z tą firmą i że wszystko jest super, w kolejnym wątku pisze Pan że jest pierwszy raz na tym portalu i jest Pan zawiedziony poziomem jaki wykazują uczestnicy tego forum, w trzecim pisze Pan coś o byciu sprawiedliwym w sych ocenach czy jakoś tak:)
Mam pytanie - po co?, czy aby nie bierze Pan krytycznych słów kierownych pod adresem Nicol zbyt do siebie, po co ta wyczuwalna panika, nie zawsze najlepszą obroną jest atak, nie lepiej przedstawić konkretne dowody na to że wszyscy się mylą a sieć jest dobra i daje dobrze zarobić.
Żeby była jasnoś, moim zdaniem koncept Nicol jest dobry!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.