Forum: Eko Ognisko - przyjmie się w Polsce?

06.02.2013
wypowiedzi: 5
*.133.240.124

Ktoś poruszał temat ale bez odzewu. Co sadzicie o ekoognisku, temat nowy ale czy się przyjmie? Bo wejść z produktem w sieci handlowe chyba raczej nie będzie łatwo. 

06.02.2013
wypowiedzi: 59
*.adsl.inetia.pl

Odpowiem Ci jak widzę biznes bo produktu na żywo nie widziałem. Jeśli naprawdę jest taki jak na żywo to fajna sprawa.

Co do biznesu to...

fajnie to wygląda na dodatek do działalności ale za mało na franchising. Moim zdaniem powinni to bardziej rozwinąć. Może skład opału, może coś z biomasą itp? Wiem, że dla mnie pakowanie się w taką franczyzę to porażka. Zbyt duży wkład własny w stosunku do zysków bo szybko się to nie zwróci.

08.02.2013
wypowiedzi: 5
*.133.240.124

hmmm...ponoć wiekszość wkladu(25 tys) to juz gotowy towar do sprzedazy, choc tez uwazam, ze nie ma sensu bawic sie w detal, trzeba by miec duzych odbiorców

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To fakt,aby prowadzić sprzedaż detaliczną trzeba mieć naprawdę dużo odbiorców,a biznes jest stosunkowo nowy,więc cieżko teraz prognozować i przewidzieć jak się rozwinie. W teorii brzmi bardzo fajnie.

17.03.2017
wypowiedzi: 7
*.138.168.217-rev.hti.pl

fajna sprawa . ja mam w firmie  piece co z nadmuchem mechanicznym w domu i eko ognisko wykorzystuje jako rozpałkę, jetem zadowolony ale wciąż mało osób o tym wie, większość moich znajomych dowiedziała sie co to jest ode mnie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.