Forum: Telepizza - wasze doświadczenia

07.02.2013
wypowiedzi: 2
*.8.106.64

Ponieważ widzę, że macie różne doświadczenia z franczyzą od Telepizzy proszę wypowiedzczie się o tych złych jak i dobrych stronach współpracy z tą siecią. Zastanawiam się nad wyborem fraczyzodawcy i każda uwaga będzie cenna.

Pozdrawiam

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może najpierw napisz w jakim mieście planujesz otworzyc Telepizze,czy jest duża konkurencja itd. Masz w ogóle lokal? Bo z tego co wiem to takie sprawy musisz załatwic sam,więc czekamy na szczegóły.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.