Forum: Sklep internetowy w modelu dropshipping?

17.11.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Źle wkleiłam link :)

https://nox-nails.pl/

29.11.2017
wypowiedzi: 6
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Słuchajcie, a jesli otwieraliście sklep internetowy, to czy podpinaliście do niego system płatności internetowych? Mam na myśli m.in.  płatności Pay by link, szybkie przelewy, BLIK, karty płatnicze etc. Teraz to chyba podstawa i Klienci najchętniej tak regulują swoje należności za zakupy. Wiem, że firma www.bluemedia.pl oferuje takie narzędzie dla firm. 

08.12.2017
wypowiedzi: 6
*.cable.smsnet.pl

Na pewno sprzedając produkty w tym modelu można zarobić - trzeba tylko zadbać o to, aby na zdjęciach prezentowały się nienagannie (powinny zachęcać naszych klientów do zakupu). Jeśli nie potrafimy ich sami wykonać, powinniśmy skorzystać z usług firmy fotografia produktowa Blik, która się w nich specjalizuje. 

28.12.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Aby prowadzić sprzedaż w modelu dropshipping to na pewno nie przez allegro, które zjada kilka procent potencjalnego zysku, na pewno warto rozważyć rezygnację z platformy płtniczej, kolejne 2-3 procent. Ja prowadzę taki sklep z łóżkami dla dzieci i jakoś daję radę

28.12.2017
*.221.121.189

Prowadzenie sklepu na tej zasadzie współpracy jest dosyć ok, ponieważ nie trzeba kupować towaru - czyli nie wydaje się pieniędzy na starcie działalności. Jednak mimo wszystko bierze się całą odpowiedzialność za działanie sklepu internetowego, a tym samym za spóźniające się zamówienia, stan towaru w jakim zostanie dostarczony do klienta, braki i tłumaczenie się klientowi za coś, czego się nie zrobiło. Wszystko jest ok, do momentu gdy jest zafany dostawca / hurtownia.

Pozdrawiam Adam Profesjonalne-strony.com

31.12.2017
*.adsl.inetia.pl

Czytam uważnie wszystkie Wasze wypowiedzi i zastanawiam się, gdzie popełniałem błędy. Właśnie kilka dni temu zamknąłem po 6 latach funkcjonowania sklep internetowy z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi dla domu. Działalności gospodarczej jeszcze nie wyrejestrowałem, umowy rabatowe z dostawcami też wciąż funkcjonują,  bo myślę, że może spróbuję raz jeszcze z inną domeną, innym hostingiem, innymi kampaniami reklamowymi. Tylko z jakimi? Dropshipping to bardzo wygodna forma i uważam, że o własnym magazynie można myśleć, jedynie wtedy, gdy już sprzedaże są bardzo systematyczne.

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Nie znam zasad funkcjonowania tego typu sklepów.  Ale z komentarzy wywnioskowałam, że wystawiacie na stronie to co proponuje wam ze swojej oferty dana hurtownia? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale ciekawy sposób. Napiszcie coś więcej o tym jak funkcjonują wasze sklepy.

09.01.2018
wypowiedzi: 15
*.dynamic.gprs.plus.pl

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> http://www.biznesforums.pl/ 

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu! 

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Polecam firmę GreenWeb kóra oferuje tworzenie sklepów internetowych z łączeniem z hurtowniami dropshipping opartych na platformie PrestaShop, mi taki sklep właśnie postawili :)

16.01.2018
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

WItam nasz sklep działa na zasadach DROPSHIPPING zapraszamy do współpracy http://www.hurtownia-olenka.pl/dropshipping-pm-128.html

16.01.2018
wypowiedzi: 2
*.80.166.reserved.voxility.com

Taki sklep internetowy to już wydatek rzędu 7-8 tys zł. Trzeba się na to nastawić psychicznie i finansowo.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.