Forum: Sklep internetowy w modelu dropshipping? - usługi dla biznesu 62

mmllmm 01.11.2015 *.83-238-147-51.static.ip.netia.com.pl

9

Czy w ostatnim czasie fundusze dały zarobić?

mauro 19.11.2016 *.afoj235.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Komu sie udał taki biznes?

Woitik 16.02.2017 *.public-gprs354120.centertel.pl

3

Kiedyś próbowałem w dropshippingu, najlepiej umów się z jakąś hurtownią, niech oni od razu wstawiają towar na sklep internetowy, a ty będziesz się martwił żeby go sprzedać

Iwona Pietrzyk 18.04.2017 *.user-94-254-145-41.play-internet.pl

3

Dobry kontakt miałem ze sklepem Dropka -dropka.pl. Kupowałem tutaj bieliznę żonie na prezent. Bardzo szybka wysyłka i powiem że ceny mają dużo niższe za tego typu body niż w innych sklepach internetowych. Tutaj dałem coś koło 50 złotych, a normalnie takie stroje to potrafią chodzić za grubo ponad stówkę. Cały sklep jest o tyle fajny, że działają na zasadzie dropshippngu i skupiają w jednym miejscu różnych dostawców z różnych branży. Można kupić tu bieliznę, ale też równie dobrze multimedia.

MAGDA 02.05.2017 *.192.162.174.118

2

Założyłam sklep internetowy (DROPSITING)trzy miesiące temu.Rekalma Google 499 złote,Zus 500 złote mały przez 2 lata,po okresie 2 lat 1200 złote ,ksiegowa 135 złote,faktury 300 zlote.Zarobku 500 złotych dokładam do sklepu 900 złotych.Odradzam zakładania sklepu .Ja się zastanawiam jak nie wyciągnie sklep w maju choćby na zero zawiesić działalność .Marże mam kiepską na sklepie 15 procent bo przecież jak by byłą większa nikt by nic nie kupił i harowanie i siedzenie po 8 godzin albo dłużej bo trzeba pozycjonować, ogłoszenia zamieszczać ale jak widzę nie mam z tego pożytku,oczy wysiadają i można się jedynie garba i okularów dorobić.

Odradzam z całefo serca zakłądać sklepu bo trzeba dokładać do sklepu bo sklep nie zarobi na siebie a powinien.

Dariusz Guzik 19.05.2017 *.d92-162.icpnet.pl

14

Pisałem już na tym forum,że całkiem dobre rozwiąznie w tej kwestii można znaleźć w hurtownii Bagexpress

Produkt to głównie galanteria skórzana,więcej jeśli kogoś interesuje taka oferta to zachęcam do odwiedzenia strony,bo najlepiej sprawdzić samu jakie warunki współpracy proponują!

kasix997 06.08.2017 *.evz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Przeczytałam wszystkie odpowiedzi i jestem w kropce. Planowałam rozkręcenie takiego biznesu ale widzę, że nie do końca jest to opłacalne... Sądzilam, że trochę łatwiej idzie coś takiego zorganizować. Ja robię sklep i merketing a sprzedawca wysyła. ;/

Instalo Design 31.12.2017 *.178-36-12-179.adsl.inetia.pl

1

Czytam uważnie wszystkie Wasze wypowiedzi i zastanawiam się, gdzie popełniałem błędy. Właśnie kilka dni temu zamknąłem po 6 latach funkcjonowania sklep internetowy z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi dla domu. Działalności gospodarczej jeszcze nie wyrejestrowałem, umowy rabatowe z dostawcami też wciąż funkcjonują, bo myślę, że może spróbuję raz jeszcze z inną domeną, innym hostingiem, innymi kampaniami reklamowymi. Tylko z jakimi? Dropshipping to bardzo wygodna forma i uważam, że o własnym magazynie można myśleć, jedynie wtedy, gdy już sprzedaże są bardzo systematyczne.

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Nie znam zasad funkcjonowania tego typu sklepów. Ale z komentarzy wywnioskowałam, że wystawiacie na stronie to co proponuje wam ze swojej oferty dana hurtownia? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale ciekawy sposób. Napiszcie coś więcej o tym jak funkcjonują wasze sklepy.

Wioletta Zamojska 28.03.2018 *.78.10.209.209

1
ilość spamu w takich dyskusjach poraża.Handlowcy w hurtowni dropshippingowych też już nie mają pomysłu na naganianie jeleni.Istny ściek.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.