Forum: Sklep odzieżowy w nowej galerii handlowej

16.12.2016
wypowiedzi: 2
*.10.209.23

Cześć wszystkim

Wychodząc naprzeciw takim problemom stworzyłem nowatorskie biuro konsultingowe bateriapomyslow.pl . Jestem niezależnym doradcą franczyzowym. Czasami przed podjęciem ważnej decyzji biznesowej warto skonsultować się z kimś kto się na tym zna. Doświadczenie mam jako biorca licencji i jako osoba pozyskująca franczyzobiorców dla kilku sieci handlowych. Teraz doradzam jako niezależna osoba i staram się to robić rzetelnie z wykorzystaniem całego mojego doświadczenia. Zapraszam do kontaktu. Obiecuje ze żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Pozdrawiam Rafał

bateriapomyslow.pl

04.01.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja bym nie polecała za bardzo otwierania sklepu w galerii handlowej. Czynsze są okropnie drogie, a poza tym wiele osób już woli kupować przez internet, bez wychodzenia z domu. Sama jako klientka, dla przykładu, sukienki mini wyszukuję na Domodi Tak jest szybciej i wygodniej. I zauważam taką samą tendencję wśród moich znajomych.

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

Warto otworzyć sklep z marką niszową , ale dla dość szerokiej grupy klientów, np. w dużych rozmiarach. Jest to rosnąca grupa klientów, kobiet i mężczyzn, niestety, więc warto się zainteresować tą niszą. Bo jest to spora nisza, a dobrych marek i sklepów - brak. Ulla Popken właśnie znów poszukuje partnerów do  otwierania sklepów. jest to duża i wiarygodna firma działająca od lat. warto zapoznać się z ich ofertą.

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

sklep Ulli Popken to perełłka w każdej galerii handlowej bo ściąga do niej dodatkową grupę klientek, które inaczej często nigdy by się tam nie udały, a już na pewno nie po odzież. Można więc negocjować dobre warunki. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.