Forum: Sklep odzieżowy w nowej galerii handlowej

16.12.2016
wypowiedzi: 2
*.10.209.23

Cześć wszystkim

Wychodząc naprzeciw takim problemom stworzyłem nowatorskie biuro konsultingowe bateriapomyslow.pl . Jestem niezależnym doradcą franczyzowym. Czasami przed podjęciem ważnej decyzji biznesowej warto skonsultować się z kimś kto się na tym zna. Doświadczenie mam jako biorca licencji i jako osoba pozyskująca franczyzobiorców dla kilku sieci handlowych. Teraz doradzam jako niezależna osoba i staram się to robić rzetelnie z wykorzystaniem całego mojego doświadczenia. Zapraszam do kontaktu. Obiecuje ze żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Pozdrawiam Rafał

bateriapomyslow.pl

04.01.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja bym nie polecała za bardzo otwierania sklepu w galerii handlowej. Czynsze są okropnie drogie, a poza tym wiele osób już woli kupować przez internet, bez wychodzenia z domu. Sama jako klientka, dla przykładu, sukienki mini wyszukuję na Domodi Tak jest szybciej i wygodniej. I zauważam taką samą tendencję wśród moich znajomych.

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

Warto otworzyć sklep z marką niszową , ale dla dość szerokiej grupy klientów, np. w dużych rozmiarach. Jest to rosnąca grupa klientów, kobiet i mężczyzn, niestety, więc warto się zainteresować tą niszą. Bo jest to spora nisza, a dobrych marek i sklepów - brak. Ulla Popken właśnie znów poszukuje partnerów do  otwierania sklepów. jest to duża i wiarygodna firma działająca od lat. warto zapoznać się z ich ofertą.

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

sklep Ulli Popken to perełłka w każdej galerii handlowej bo ściąga do niej dodatkową grupę klientek, które inaczej często nigdy by się tam nie udały, a już na pewno nie po odzież. Można więc negocjować dobre warunki. 

24.08.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Warto postawić na markę młodzieżową, klienci zawsze będą.

15.12.2017
wypowiedzi: 43
*.stimo.net

Wydaje mi się, że w takich galeriach ceny wynajmu lokali są bardzo wysokie :/

19.12.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

 moim zdaniem lepsze to:

https://cupsell.pl/polecam/ultramocno
Tutaj można założyć konto i sprzedawać ubrania ze swoimi wzorami.
Nic nie tracisz, tylko zyskujesz.

29.01.2018
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Myślę, że ta galeria https://galeriawieliczka.pl jest dobrym miejscem na otwarcie swojego biznesu. Prawda jest taka, że jeśli pojawia się tego typu nowoczesny obiekt w mieście, to zazwyczaj uczęszcza tam naprawdę wiele osób. Z pewnością będzie to modne miejsce zakupowe.

05.02.2018
wypowiedzi: 13
*.73.190.6

Teraz już typowych sieciówek jest zbyt dużo na rynku i biznes tego rodzaju może nie być zbytnio opłacalny. Z doświadczenia wiem, że znacznie lepszym rozwiązaniem może być otworzenie butiku z modą nieco bardziej ekskluzywną. Moda włoska, francuska i może nawet holenderska. Konkurencja w tym zakresie jeszcze nie jest spora, a ilość zainteresowanych klientów stale rośnie. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.