Forum do artykułu: Warszawa bez zdrowej żywności

18.02.2013
wypowiedź: 1
*.ghnet.pl

Takie tytuły dają w tych artykułach, że myślałam, że jakieś nowe przepisy wprowadzają i już w ogóle nie będzie żywności ekologicznej! A przecież w Warszawie jest sporo tego Organica.

18.02.2013
wypowiedzi: 3
*.ghnet.pl

Takie wiadomości zawsze są smutne, chociaż na szczęście to jest problem galerii handlowej a nie sieci Organic. OFZ raczej ma tendencje do otwierania sklepów w całej Polsce, bo na szczęście świadomość ekologiczna Polaków wzrasta. I niestety zagrożenie GMO i żywnością supermarketową również .. :/

28.02.2013
wypowiedzi: 11
*.244.185.30

Czy taki sklep ze zdrową żywnością to w ogóle opłacalny biznes?

12.03.2013
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

to chyba zalezy gdzie, warto zrobic najpierw rozeznanie bo sa tacy co kupuja, moja zona po zdrowe jajka i mleko na drugi koniec miasta jedzie , więc...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.