Forum: Brytyjska sieć odzieżowa New Look

20.02.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, czy ktos słyszał o franczyzie New Look? Nie moge nic znaleźć na ten temat w internecie. Dziękuję za odpowiedź

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Firma znana, z tego co kojarzę to na forum widziałem kilka wpisów odnośnie współpracy z nimi,postaram się odszukać te wątki i wstawić tutaj,może Ci się to przydać.

08.03.2014
wypowiedzi: 9
*.dynamic.chello.pl

Firma znana i bardzo dobra. Jak na razie sklep jest w Warszawie, niestety tylko, a wiem, że kobiety w innych miastach są spragnione tego sklepu, wiec klienci by byli i to całkiem sporo. Osobiście uważa, że to dobry interes.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.