Forum: Fabryka Pizzy z Krakowa

20.02.2013
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś może cokolwiek napisać o tej franczyznie, badzo będę wdzięczna za każdą wiadomość.

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szczerze mówiąc to pierwsze słysze o trakiej firmie,jeżeli ktoś ma jakiekolwiek opinie naich temat,to również będę wdzięczny za informację.

07.03.2013
wypowiedź: 1
*.153.173.246

Trafilem tam przypadkiem. Na stoliku znalazlem informacje o franczyzie. Wyslalem z telefonu maila z zapytaniem o warunki wspolpracy. Dwa dni pozniej bylem na spotkaniu z pracownikiem sieci. To bylo dokladnie rok temu...

w poniedzialek otwieram wlasny lokal pod ich marka.

11.03.2013
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To świetna wiadomość, w którym mieście otwarcie? i jak duży lokal i jeśli to nie tajemnica jaki był koszt adaptacji lokalu? pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.