Forum: Fabryka Pizzy z Krakowa - gastronomia 169

stanczyk 20.02.2013 *.dok118.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Czy ktoś może cokolwiek napisać o tej franczyznie, badzo będę wdzięczna za każdą wiadomość.

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Szczerze mówiąc to pierwsze słysze o trakiej firmie,jeżeli ktoś ma jakiekolwiek opinie naich temat,to również będę wdzięczny za informację.

Tom.ek 07.03.2013 *.217.153.173.246

1

Trafilem tam przypadkiem. Na stoliku znalazlem informacje o franczyzie. Wyslalem z telefonu maila z zapytaniem o warunki wspolpracy. Dwa dni pozniej bylem na spotkaniu z pracownikiem sieci. To bylo dokladnie rok temu...

w poniedzialek otwieram wlasny lokal pod ich marka.

stanczyk 11.03.2013 *.afib10.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

To świetna wiadomość, w którym mieście otwarcie? i jak duży lokal i jeśli to nie tajemnica jaki był koszt adaptacji lokalu? pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.