Forum do artykułu: Kebab w sieci

25.02.2013
wypowiedzi: 3
*.40.243.118.threembb.co.uk

dobry kebab to nie wszystko!!! Dobry kebab wdobrym naan bread to jest to!!! Calosc konponuje niesamowity smak i powoduje ze chce sie wracac do tego samego, nie zapomnianego smaku. tandooriclayoven.co.uk sprzedaje najlepsze w europie piece do naan bread!!! W takim piecu piecze sie tez kurczaki oraz tzw shisz kebab. Polecam

27.02.2013
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja najbardziej obawiałbym się o świeżość takiego gotowego kebaba- co klient to rzecz jasna inne odczucie,jednak w przypadku gtowych zawsze istnieje bawa o utratę tej świeżości i tym samym jakości smaku,to moaj sugestia.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.