Forum do artykułu: Wiosna należy do pośredników

02.03.2013
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

16 mln zł podzielone na 40 placówek daje oszałamiający wynik 400 tysięcy na placówkę. Czyli jedno sprzedane mieszkanie w miesiącu, ewentualnie dwa mniejsze. Nie wiem czy jest czego gratulować?

24.05.2013
wypowiedzi: 3
*.internetdsl.tpnet.pl

witam
Polska to nie tylko Warszaw i mieszkania za 400 000 zł, ale również inne miesta, w których można kupić 2 pokojowe mieszkanie za 150 000 zł. Dodatkowo część transakcji to wynajmy nieruchomości tak więc jesli sprzedane są dwa mieszkanie o wartości 300 000 zł to pozostała kwota wygenerowana jest poprzez najem. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.