Forum: Franczyza z Chemia Lublin - opinie, informacje - dom i ogród 47

mundek 04.03.2013 *.89-74-243-242.dynamic.chello.pl

1

Witam,

Proszę o informacje, opiniie i wypowiedzi na temat podjęcia franczyzy z „Chemią Lublin” SA. Bardzo będę wdzięczy za informacje od obecnych fanczyzobiorców.

andrecourt 17.06.2015 *.194.153.107.130

24

nie jestem franczyzobiorcą akurat tej firmy ale mogę powiedzieć - korzystaj póki możesz. Branża przemysłowa nie jest jeszcze tak opanowana przez franczyzę jak gastronomiczna, a franczyza to zawsze pewny biznes. Masz stały i szybki dostęp do towarów, zaplecze sprzętowe, szkolenia. A środki chemiczne takie jak farby czy kleje zawsze znajdą nabywcę.

pabloescobar 15.09.2016 *.dynamic-78-8-4-72.ssp.dialog.net.pl

6

Ja chemię i urządzenia higieniczne takie jak suszarki do rąk, dozowniki do mydła kupuję u lidera branży firmy MERIDA. Napisz do nich.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.