Forum: Odzież męska - jeansy

04.03.2013
wypowiedzi: 6
*.97.165.96

szukam dobrej firmy produkujacej jeansy męskie, nie musi to być do końca franszczyzna ,mam sklep z trollem,drywashem i poszukuje ogólnie firm ktore by uzupełniły męska kolekcje poniewaz firma redan z lini trool kuleje ostro w temacie męskiej odzieży więc jesli byłby ktos na tyle miły i pomocny i mół podac namiary na takie firmy to byłbym wdzięczny

sk8volcano.olesno@interia.pl

04.03.2013
wypowiedzi: 24
*.ip.netia.com.pl

Jeśli chcesz tylko jeansy plus trochę bawełny to patrol. Ale zakupowy, depozytu jeansów to w tej chwili chyba nikt nie daje, aczkolwiek możesz rozmawiać z cross-em, dakota jeans czy blueline.

05.03.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Myślałeś o Wedanie masz nie daleko do Żernik.

13.03.2013
wypowiedzi: 12
*.244.185.30

Może Cross?

22.03.2013
wypowiedź: 1
*.225.177.125

Ja bym jednak uważał, od dawna sam nie noszę jeansów tylko spodnie materiałowe. Poczytajcie sobie o relacji [url=http://www.doz.pl/newsy/a8754-Uwazaj_na_te_spodnie]jeansy a jądra[/url], naprawdę warto. Ja chciałem uniknąć tego, co opisują, więc wyluzowałem z tego typu spodniami.

23.05.2013
wypowiedź: 1
*.x34.217.x22.jaskom.pl

Zależy w jakim przedziale cenowym chcesz kupić spodnie. Ze swojej strony poleciłbym Ci spodnie Hugo Boss i Diesel, są bardzo dobrej jakości i można w nich chodzić na prawdę długie lata. Według nie lepiej kupić jedną porządną parę niż dwie słabo jakościowo np z Zary.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.