Forum do artykułu: Własny Biznes w 2012 roku

04.03.2013
wypowiedzi: 2
*.ceti.net.pl

Fajna strona. Coraz poważniej zaczynam myśleć o tym żeby przestać pracować dla kogoś tylko zacząć pracować na siebie, ewentualnie razem z kimś, tak jak jest to w wypadku franczyzy. Na stronę trafiłem dzięki artykułowi http://e-prawnik.pl/artykuly/prawo-cywilne/co-to-jest-umowa-franchisingu.html

05.03.2013
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

też polecam

12.03.2013
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

fakt, fajna

08.04.2013
wypowiedzi: 6
*.home.net.pl

też mi się podoba

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.