Forum o artykule: Pizzeria w centrum 214

MonopolWawa 22.03.2013 *.89-77-204-115.dynamic.chello.pl

7
Przykre jest to, że na ten koncept łapią się ludzie omamieni niską kwotą inwestycji. Zazwyczaj są to ludzie niezbyt majętni, którzy we własny biznes z Biesiadowem inwestują całe swoje pieniądze a potem budzą się z ręką w nocniku. To akurat nie jest moja branża ale szukając lokali na sklepy i przeglądając ogłoszenia, w ciągu ostatnich 6 miesięcy widziałem 3 różne lokale Biesiadowa do odstąpienia. Mowa właśnie o Warszawie. Przy czym na przykład lokal na Tarchominie na Myśliborskiej był wystawiony do odstąpienia już w 3-4 miesiące po otwarciu, właściciel startował od kwoty bodajże 120 tysięcy, a potem w ogłoszeniach żądał połowy tego i dodawał, że kwota jest \"do dużej negocjacji\". Odpowiedzcie sobie na pytanie czy tak zachowują się ludzie, którzy prowadzą świetnie prosperujący rentowny biznes. I dlaczego tyle pizzerii Biesiadowo jest zbywanych przez franczyzobiorców, co rusz ląduje nowa oferta na portalu aukcyjnym na A.

obiektywny komentator 23.03.2013 *.are193.neoplus.adsl.tpnet.pl

354

Przecież ja o tej quazi cudownej ofercie pisałem już kilka lat temu w wątku poświęconemu tematowi tej sieci. A że temat ostatnio ożył na nowo, to co zrobił właściciel sieci?? Zamówił w redakcji artykuł sponsorowany z którego wazelina ciurkie cieknie po monitorze, wtajemiczeni uśmiechną się z politowaniem, ale jak raz złapie się jakiś naiwny do oskubania. Bo przecież mieć pizzerie za 40 tysięcy to jak znaleźć złote jajo .... tylko trzeba uważać, żeby nie było to jajo kukułcze

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.