Forum: Ranking kantorów online

27.03.2013
wypowiedzi: 17
*.play-internet.pl

Ranking StrefaWalut.pl polecam każdemu, kto korzysta z wymiany walut w internecie. W końcu warto mieć pewność, że wybrało się na pewno dobry kantor online. Co znajdziemy w serwisie? Aktualne kursy walut zebrane z wiodących kantorów online w Polsce, a także opinie na ich temat wystawiane przez osoby z nich korzystające. Co istotne, porównać e-kantory można nie tylko pod kątem aktualnych kursów walut, ale także m.in. wielkości kapitału zakładowego, opłat związanych z przelewem, możliwości negocjacji kursu czy lokalizacji kantoru.

02.02.2014
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Korzystam z kantoru Amronet.pl. Choć nie ma go w wielu rankingach, działa rewelacyjnie.

20.02.2014
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Ja odkryłam kantor Amronet dzięki portalowi Opineo.pl. Jest naprawdę świetny, wymiana waluty trwa moment.

08.04.2014
wypowiedź: 1
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Korzystałam już z wielu kantorów online i gdybym miała stworzyć swój prywatny ranking, na pierwszym miejscu znalzałaby się platforma Amronet.pl. Jestem stałą klientką i warunki odpowiadają mi w 100%. Tanio i niezawodnie.

18.06.2014
wypowiedź: 1
*.e-wro.net.pl

Tylko kantory internetowe, reszta to zwykła porażka. Zachwyciłem się Amronet od pierwszego wymienienia i przy nim pozostanę :)

20.05.2015
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja korzystam z inKantor.pl od długiego czasu, polecam ten kantor bo mam do niego zaufanie zawsze wszystko przebiega sprawnie i szybko tyle transakcji już tam wykonałem i się nie zawiodłem.

03.08.2015
wypowiedzi: 5
*.net.hawetelekom.pl

Kantory mają różne oferty i ciężko okrzyknąć jeden jako najlepszy. Osobiśćie postawiłem sobie konto na http://www.kantoria.com i póki co nie dają mi jakichkolwiek powodów, żeby rezygnować z ich usług.

01.09.2015
wypowiedzi: 8
*.205.166.153

www.amronet.pl to najlepszy kantor dla posiadających kredyty hipoteczne w obcej walucie. Można w takiej sytuacji sporo zaoszczędzić, a dla ludzi posiadających kredyty to bardzo ważne. Jednak ten kantor ma dobrą ofertę dla każdego, więc warto skorzystać.

07.09.2015
wypowiedzi: 3
*.echostar.pl

Witam Serdecznie,

Jako firma dzialajaca w glownie w internecie na calej europie czesto korzystamy z kantorow online.  Najczesciej korzystam z rankingu na tej stronie http://www.grupafinanse.pl/ranking-kantorow-online-2015/ nie ma co ukrywac firma z pierwszego miejsca obecnie ma najlepsze kursy.

27.10.2015
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

warto korzystać z porównywarek, macie pewność że będą tam tylko poważne oferty, a nie jacyś oszuści ja się już przyswydzaiłem do strony strefawalut.pl i nie zamierzam nic zmieniać

27.10.2015
wypowiedzi: 31
*.219.150.140

Od jakiegoś już czasu wymieniam waluty tylko na stronie www.amronet.pl Z nimi można dużo zaoszczędzić i zawsze można liczyć na pomoc. Serwis jest prosty w obsłudze i co najważniejsze bezpieczny. Mają dobre zabezpieczenia, co przy transakcjach walutowych jest bardzo ważne.

29.10.2015
wypowiedzi: 31
*.219.150.141

Zobacz na stronie www.amronet.pl Rejestracja tam trwa zaledwie 3 minuty i jest całkowicie bezpłatna, mają bardzo dobre kursy walut i oferują bezpieczeństwo transakcji. Zabezpieczenia posiadają identyczne jak w bankowości elektronicznej. Warto mieć tam konto.

21.11.2015
wypowiedzi: 125
*.artnet.pl

A co powiecie o cinkciarzu? MOcno się reklamuje, szczególnie na meczach reprezentacji.
 

23.11.2015
wypowiedzi: 48
*.57.38.90

Wiele banków wprowadziło konta z platformami kantorskimi. Taką ofertę mają chociażby w Alior Banku. Niedawno też pojawiała się taka oferta w Banku Zachodnim WBK. Platforma wymiany walut nazywa się e-FX i depozyty gwarantowane są w 100% przez wspomniany wyżej bank.

Kursy walut są w niej urynkowione. Potrzebne będą do jej obsługi dwa kotna (złotówkowe i walutowe).

Money.pl pisał o tym ostatnio na: http://direct.money.pl/artykuly/konta-bankowe/dwa-konta-i-kantor-w-pakiecie,210,0,1873618.html

25.11.2015
wypowiedzi: 14
*.static.edis.at

Myślę, że takie platformy do wymiany walut będą sobie coraz lepiej radziły, ze względu na bezpieczeństow.

21.12.2015
wypowiedzi: 51
*.sakuraserver.co

Jeszcze kilka lat temu takie kantory nie były zupełnie popularne. Zauważyliście? A obecnie naprawdę korzysta z nich wiele osób. Sama spłacam na przykład kredyt we frankach szwajcarskich i nie wyobrażam sobie osobiście korzystać z przewalutowania oferowanego przez bank bo na jednym przelewie traciłabym do kilkudziesięciu złotych. To sporo. Obecnie przelewam pieniadze za pomocą tego kantoru:

http://ergokantor.pl/

Mają tam bardzo korzystne ceny w porównaniu do innych oraz dobrze zapoznałam się ze stosowanymi przez nich certyfikatami. Kantor jest bezpieczny. 

31.01.2016
wypowiedzi: 6
*.free.aero2.net.pl

Ja korzystam z kantoru w WBK-u. Fajne rozwiązanie.

Teraz tych kantorów powstało jak grzybów po deszczu. Nie wiem na ile ma to związek z np. podróżami i kupowaniem za granicą i zapotrzebowaniem na obcą walutę, a ile z kredytami we frankach i chęci zaoszczędzenia gdzie się da - czyli kupnie tańszych franków...

A tak z ciekawości, ma ktoś jeszcze z Was kredyt we frankach do spłaty? Czytałem ostatnio artykuł , http://www.franki.biz/baza-wiedzy/co-dalej-z-kredytami-we-frankach/ może komuś będzie przydatny.

07.04.2016
wypowiedź: 1
*.avamex.pl

Na pewno kilka dobrze prowadzonych kantorów w sieci się znajdzie, a nie zawsze tak było. Mi akurat pod wieloma względami pasuje Amronet – www.amronet.pl. Mało czasu zajmuje rejestracja, podobnie jak samo przeprowadzanie transakcji.

12.04.2016
wypowiedzi: 5
*.icpnet.pl

Z wbk-iem współpracuje Lider Walut, akurat mam konto w tym banku to i wymieniam czasem złotówki u lidera ;)

12.04.2016
wypowiedź: 1
*.sileman.net.pl

Ja wymieniam przed wyjazdami w kantoronline.pl!

Opłaca się

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.