Forum: Ranking kantorów online - finanse i bankowość 106

wikii 27.03.2013 *.user-5-173-157-130.play-internet.pl

20

Ranking StrefaWalut.pl polecam każdemu, kto korzysta z wymiany walut w internecie. W końcu warto mieć pewność, że wybrało się na pewno dobry kantor online. Co znajdziemy w serwisie? Aktualne kursy walut zebrane z wiodących kantorów online w Polsce, a także opinie na ich temat wystawiane przez osoby z nich korzystające. Co istotne, porównać e-kantory można nie tylko pod kątem aktualnych kursów walut, ale także m.in. wielkości kapitału zakładowego, opłat związanych z przelewem, możliwości negocjacji kursu czy lokalizacji kantoru.

Viktoria84 02.02.2014 *.public-gprs55242.centertel.pl

1

Korzystam z kantoru Amronet.pl. Choć nie ma go w wielu rankingach, działa rewelacyjnie.

Luiza 20.02.2014 *.public-gprs514552.centertel.pl

1

Ja odkryłam kantor Amronet dzięki portalowi Opineo.pl. Jest naprawdę świetny, wymiana waluty trwa moment.

colorado 08.04.2014 *.ip-5-172-248-212.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

Korzystałam już z wielu kantorów online i gdybym miała stworzyć swój prywatny ranking, na pierwszym miejscu znalzałaby się platforma Amronet.pl. Jestem stałą klientką i warunki odpowiadają mi w 100%. Tanio i niezawodnie.

Lohiom 18.06.2014 *.h82-143-163-116-static.e-wro.net.pl

1

Tylko kantory internetowe, reszta to zwykła porażka. Zachwyciłem się Amronet od pierwszego wymienienia i przy nim pozostanę :)

Betters 20.05.2015 *.abpe19.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja korzystam z inKantor.pl od długiego czasu, polecam ten kantor bo mam do niego zaufanie zawsze wszystko przebiega sprawnie i szybko tyle transakcji już tam wykonałem i się nie zawiodłem.

tritimi 03.08.2015 *.77-242-233-138.net.hawetelekom.pl

5

Kantory mają różne oferty i ciężko okrzyknąć jeden jako najlepszy. Osobiśćie postawiłem sobie konto na http://www.kantoria.com i póki co nie dają mi jakichkolwiek powodów, żeby rezygnować z ich usług.

Jared Letti 01.09.2015 *.195.205.166.153

8

www.amronet.pl to najlepszy kantor dla posiadających kredyty hipoteczne w obcej walucie. Można w takiej sytuacji sporo zaoszczędzić, a dla ludzi posiadających kredyty to bardzo ważne. Jednak ten kantor ma dobrą ofertę dla każdego, więc warto skorzystać.

Seologist.pl 07.09.2015 *.jedenzero5-piecjeden.echostar.pl

3

Witam Serdecznie,

Jako firma dzialajaca w glownie w internecie na calej europie czesto korzystamy z kantorow online. Najczesciej korzystam z rankingu na tej stronie http://www.grupafinanse.pl/ranking-kantorow-online-2015/ nie ma co ukrywac firma z pierwszego miejsca obecnie ma najlepsze kursy.

Łukasz Kruszyna 27.10.2015 *.85.219.150.140

37

Od jakiegoś już czasu wymieniam waluty tylko na stronie www.amronet.pl Z nimi można dużo zaoszczędzić i zawsze można liczyć na pomoc. Serwis jest prosty w obsłudze i co najważniejsze bezpieczny. Mają dobre zabezpieczenia, co przy transakcjach walutowych jest bardzo ważne.

dado 27.10.2015 *.89-69-255-61.dynamic.chello.pl

1

warto korzystać z porównywarek, macie pewność że będą tam tylko poważne oferty, a nie jacyś oszuści ja się już przyswydzaiłem do strony strefawalut.pl i nie zamierzam nic zmieniać

Łukasz Kruszyna 29.10.2015 *.85.219.150.141

37

Zobacz na stronie www.amronet.pl Rejestracja tam trwa zaledwie 3 minuty i jest całkowicie bezpłatna, mają bardzo dobre kursy walut i oferują bezpieczeństwo transakcji. Zabezpieczenia posiadają identyczne jak w bankowości elektronicznej. Warto mieć tam konto.

Jan33 21.11.2015 *.d159247.artnet.pl

127

A co powiecie o cinkciarzu? MOcno się reklamuje, szczególnie na meczach reprezentacji.

Piotr Benet 23.11.2015 *.212.57.38.90

48

Wiele banków wprowadziło konta z platformami kantorskimi. Taką ofertę mają chociażby w Alior Banku. Niedawno też pojawiała się taka oferta w Banku Zachodnim WBK. Platforma wymiany walut nazywa się e-FX i depozyty gwarantowane są w 100% przez wspomniany wyżej bank.

Kursy walut są w niej urynkowione. Potrzebne będą do jej obsługi dwa kotna (złotówkowe i walutowe).

Money.pl pisał o tym ostatnio na: http://direct.money.pl/artykuly/konta-bankowe/dwa-konta-i-kantor-w-pakiecie,210,0,1873618.html

Anna Kalata 25.11.2015 *.44-13-236-151.static.edis.at

14

Myślę, że takie platformy do wymiany walut będą sobie coraz lepiej radziły, ze względu na bezpieczeństow.

Julia Mroczek 21.12.2015 *.vm418.sakuraserver.co

51

Jeszcze kilka lat temu takie kantory nie były zupełnie popularne. Zauważyliście? A obecnie naprawdę korzysta z nich wiele osób. Sama spłacam na przykład kredyt we frankach szwajcarskich i nie wyobrażam sobie osobiście korzystać z przewalutowania oferowanego przez bank bo na jednym przelewie traciłabym do kilkudziesięciu złotych. To sporo. Obecnie przelewam pieniadze za pomocą tego kantoru:

http://ergokantor.pl/

Mają tam bardzo korzystne ceny w porównaniu do innych oraz dobrze zapoznałam się ze stosowanymi przez nich certyfikatami. Kantor jest bezpieczny.

Anka Sprysak 07.04.2016 *.nat421.avamex.pl

1

Na pewno kilka dobrze prowadzonych kantorów w sieci się znajdzie, a nie zawsze tak było. Mi akurat pod wieloma względami pasuje Amronet – www.amronet.pl. Mało czasu zajmuje rejestracja, podobnie jak samo przeprowadzanie transakcji.

Piter22 12.04.2016 *.d88-3.icpnet.pl

5

Z wbk-iem współpracuje Lider Walut, akurat mam konto w tym banku to i wymieniam czasem złotówki u lidera ;)

KordeliaWspaniała 12.04.2016 *.host-550b6c22.sileman.net.pl

1

Ja wymieniam przed wyjazdami w kantoronline.pl!

Opłaca się

Krystian Czoch 09.06.2016 *.62.61.45.154

2

Ja ostatnio korzystałem z www.wymieniaj.pl i nie miałem żadnych problemów z tym kantorem. Waluta szybko na koncie. Wszystko zabezpieczone. Mi się tam spodobało ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.