Forum: Ranking kantorów online - finanse i bankowość 106

Aneta Krupa Kuzera 22.09.2016 *.user-31-174-132-177.play-internet.pl

17

Tak w zasadzie na pewno każdy z nas zna dobry kantor internetowy. Sama gdybym miała wybrać jakąś konkretną ofertę, najpewniej zdecydowałabym się na ergokantor.pl. Przede wszystkim porównując stosowany tam przelicznik walu, mogę śmiało powiedzieć, że jest on dużo bardziej korzystny niż w bankach, a co więcej nie musimy w tym przypadku obawiać się wysokich opłat.

marek.kt 23.11.2016 *.235.215.244.195.dsl.static.gibconnect.com

7

Trochę kiepsko widze te wszystkie kantory online. Banki zaczynają dodawać takie same usługi do kont. np w mBanku tak jest - sprawdziłem i stawki wymiany podobne do większości kantórów.

Paweł Kida 24.01.2017 *.host-185-119-121-54.cyfrotel.net.pl

2

www.KantorEkspert.pl warto zapoznać się z ofertą tego kantoru.

Bardzo korzystne warunki wymiany walut,

- 11 par walutowych
- 14 banków
- 0% prowizji
- szybkie darmowe przelewy

Porównaj kursy i oszczędzaj na wymianie walut !!!

Pamela 15.09.2017 *.user-31-174-8-31.play-internet.pl

70

ja nie mam zaufania do kantorów internetowych i wolę zwracać się ku tym stacjonarnym bo przynajmniej są sprawdzone.

Marek Musiałowicz 26.09.2017 *.aerq102.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Warto zajrzeć do kantoru Amronet! Moim zdaniem jest on najlepszy z najlepszych. Doceniam go przede wszystkim za przejrzystą stronę internetową oraz korzystne kursy.

królowa_elza 02.04.2018 *.ip-31-0-122-246.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

60
Porównywarki są potrzebne, ale nie ma co wariować na punkcie dostępnych w nich informacji, bo pierwsza piątka najlepszych ofert systematycznie się z mienia. Najrozsądniej będzie korzystać z kantorów typu Cinkciarz, bo to jeden z większych graczy na rynku, który jest dość często polecany.

KarolP 01.05.2018 *.user-94-254-187-104.play-internet.pl

23
My często jak potrzebujemy to na gieldawalut.com wymieniamy. Bardzo atrakcyjne kursy walut mają i brak speadów walutowych

Wiktor Pająk 02.08.2018 *.user-46-112-33-152.play-internet.pl

2
Giełdawalut jest jedną z najlepszych opcji przy wymianach walut

KarolP 01.01.2019 *.user-5-173-112-42.play-internet.pl

23
Ja też mam konto i korzystam z giełdywalut - zdecydowanie najlepiej mi się sprawdza. a do tego ma zabezpieczenia jak w bankowości elektronicznej: szyfrowane łącze SSL oraz KODy SMS

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.