Forum: Firma sprzedająca terminale płatnicze - finanse i bankowość 106

M4rcin 27.03.2013 *.abrs249.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam,

Jak w temacie, chciałbym zająć się sprzedażą terminali płatniczych. Czy powinienem nawiązać współpracę z np. polcardem czy bezpośrednio z bankiem? Zna ktoś ten biznes?

Broker 28.03.2013 *.nat.pansa.pl

1

Wyślij mi kontakt do siebie:

biuro@terminalekartowe.pl

Mam do zaproponowania coś ciekawszego niż 1 firmę.

forestforest 12.11.2013 *.e.lublin.pl

3

Sprawdź terminale płatnicze Dasoft

Tomasz_Wroc 17.11.2013 *.brita.static.korbank.pl

1

Zobacz:

www.terminale-platnicze.wroclaw.pl

Oferta dla całego kraju.

Forest 28.04.2015 *.abyi169.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja również skorzystałem z usług firmy DASOFT . Oprócz sprzedaży terminali płatniczych są również twórcami autorskiego oprogramowania dla nich. Ich urządzenia są bardzo funkcjonalne a ryzyko awarii znikome. Od roku pracują bez zarzutu. Polecam : / http://www.dasoft.com.pl/

mauro 30.04.2015 *.dkq75.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Ja znam e-service

Daniel Majewski 14.07.2015 *.83.2.230.75

2

terminale dla biznesu www.ekspertfirmowy.pl

adamo 18.07.2015 *.abry108.neoplus.adsl.tpnet.pl

7

[url=http://www.dasoft.com.pl/pl/terminale-pos-i-oprogramowanie]terminale płatnicze[/url] sprzedaje pełno firm. Odnośnie producentów to dasoft są najmniej awaryjne. Ale to musisz sprawdzić sobie sam i się przekonać.

Daniel Majewski 26.09.2015 *.78-11-140-181.static.ip.netia.com.pl

2

witam,

zapraszam do bloga poświęcony rynkowi terminali płatniczych, niebawem aktualizacja raportu FROB. www.ekspertfirmowy.pl

pozdrawiam

Daniel Majewski

KrzysztofUK 10.02.2018 *.0541c951.skybroadband.com

1

My zaś oferujemy terminale w UK i całej UE

office@bristolmerchantservices.uk

Krzysztof

Jeśli ktoś otwiera franczyze np. w UK to może się kontakt przydać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.