Forum: Firma sprzedająca terminale płatnicze - finanse i bankowość 102

M4rcin 27.03.2013 *.abrs249.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam,

Jak w temacie, chciałbym zająć się sprzedażą terminali płatniczych. Czy powinienem nawiązać współpracę z np. polcardem czy bezpośrednio z bankiem? Zna ktoś ten biznes?

Broker 28.03.2013 *.nat.pansa.pl

1

Wyślij mi kontakt do siebie:

biuro@terminalekartowe.pl

Mam do zaproponowania coś ciekawszego niż 1 firmę.

forestforest 12.11.2013 *.e.lublin.pl

3

Sprawdź terminale płatnicze Dasoft

Tomasz_Wroc 17.11.2013 *.brita.static.korbank.pl

1

Zobacz:

www.terminale-platnicze.wroclaw.pl

Oferta dla całego kraju.

Forest 28.04.2015 *.abyi169.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja również skorzystałem z usług firmy DASOFT . Oprócz sprzedaży terminali płatniczych są również twórcami autorskiego oprogramowania dla nich. Ich urządzenia są bardzo funkcjonalne a ryzyko awarii znikome. Od roku pracują bez zarzutu. Polecam : /http://www.dasoft.com.pl/

mauro 30.04.2015 *.dkq75.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

Ja znam e-service

Daniel Majewski 14.07.2015 *.83.2.230.75

2

terminale dla biznesu www.ekspertfirmowy.pl

adamo 18.07.2015 *.abry108.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

[url=http://www.dasoft.com.pl/pl/terminale-pos-i-oprogramowanie]terminale płatnicze[/url] sprzedaje pełno firm. Odnośnie producentów to dasoft są najmniej awaryjne. Ale to musisz sprawdzić sobie sam i się przekonać.

Daniel Majewski 26.09.2015 *.78-11-140-181.static.ip.netia.com.pl

2

witam,

zapraszam do bloga poświęcony rynkowi terminali płatniczych, niebawem aktualziacja raportu FROB. www.ekspertfirmowy.pl

pozdrawiam

Daniel Majewski

jola1998 10.02.2018 *.user-94-254-153-67.play-internet.pl

38

Terminale płatnicze są potrzebne, tak samo jak usługi takich firm jak https://www.cashbill.pl/ , które świadczą usługi zarządzania i umożliwiania płatności online w slepach internetowych. W dzisiejszym świecie każdy płaci czy to kartą, czy szybkim przelewem, więc jak najbardziej takie usługi są konieczne. Czy handel terminalami jest dochodowy to nie wiem, ale na pewno niezbędny,

KrzysztofUK 10.02.2018 *.0541c951.skybroadband.com

1

My zaś oferujemy terminale w UK i całej UE

office@bristolmerchantservices.uk

Krzysztof

Jeśli ktoś otwiera franczyze np. w UK to może się kontakt przydać.

KenShamrock 26.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

10

Dobre terminale płatnicze są w Polsce bardzo potrzebne. Ogólnie to jest ich za mało.

Pisanie prac dyplomowych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.