Forum do artykułu: Chleba i reklam

28.03.2013
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Zainteresowałem się tematem i sprawdziłem stronę internetową. Coś mi tu jednak nie pasuje, ponieważ na stronie jest o połowę mniej oddziałów. Albo ja nie potrafię liczyć albo w artykule są nieaktualne dane. Proszę o sprostowanie.

28.03.2013
wypowiedzi: 137
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Temat teoretycznie dobry ale praktycznie raczej nie nośny.Kupujesz chleb,wrzucasz w domu do pojemnika na niego-a torebkę do śmieci.Na tej zasadzie można by reklamować sie na cukrze,mące itp.Chce sie komus w to wpatrywać?Kto ma ochotę zmiętoloną torebkę oglądać?Elegancka firma powinna mieć elegancką reklamę.Dealer Mercedesa da to na opakowanie?Może przesadzam-ale uważam,że grono potencjalnych reklamodawców jest za małe,zeby z tego sie utrzymać.

21.03.2014
wypowiedzi: 12
*.dynamic.chello.pl

Fajny pomysł, ale w sumie tak jak napisał mój poprzednik, torebkę po chlebie najcześciej wrzuca się do śmietnika nie czytając co jest na niej napisane. Lepsza reklama już byłaby w gazecie.

23.09.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Można zamówić fototapetą las

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.