Forum: Firma pożyczkowa - finanse i bankowość 106

Mirka34 30.12.2017 *.78.10.209.184

1

Ja również szukam firmy, która udzieli mi kredytu, nie będzie to duży krdyt, bo potrzebuję jedynie wwsprzeć się trochę finansowo po świętach, ponieważ czeka mnie zaraz remont mieszkania, jednak wiadomo, że zależy mi na jak najlepszych warunkach kredytu. Przejrzałam ofertę kredyt123 i widzę, że opinie o niej są naprawdę dobre, a co ciekawe firma utrzymuje się już kilkanaście lat na rynku, co chyba nie jest częste u tego typu firm.

Ryan Jeremy 17.06.2018 *.197.210.54.194

15
Nazywam się Ryan Jeremy, jestem obywatelem Stanów Zjednoczonych. Czy szukasz pożyczki? Potrzebujesz pilnej pożyczki osobistej lub biznesowej? Skontaktuj się z Global Provission Finance Strona główna pomóż mi z pożyczką 300 000 USD kilka dni temu po zostałem oszukany w wysokości 2500 dolarów od kobiety twierdzącej, że był pożyczkodawcą, ale dziękuję Bogu, że dzisiaj otrzymałem pożyczkę o wartości 300 000 USD. Mogę skontaktować się z firmą za prawdziwą usługę finansową. E-mail: globalprovissioncompany@gmail.com

Károly Rózsa 13.07.2018 *.185.182.81.57

2
Jestem certyfikowanym pożyczkodawcą, a także inwestorem aniołem certyfikowanym na mocy uniwersalnych przepisów prawnych, aby udzielać pożyczek na rozwój osobisty i zakładać prywatne firmy. Byłem w tym biznesie w formie pożyczania aniołów i mam dobry umysł w stosunku do potrzebujących, aby nie okradać ich. W moim programie pożyczkowym stopy procentowe są niskie, ale krótkoterminowe. Odsetki wymagane do pożyczki wynoszą 2% na okres nie dłuższy niż 30 lat, ale może być mniejsza. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz na mój e-mail (szekfu770@gmail.com) +1677689004

Károly Rózsa 13.07.2018 *.185.182.81.57

2
Jestem certyfikowanym pożyczkodawcą, a także inwestorem aniołem certyfikowanym na mocy uniwersalnych przepisów prawnych, aby udzielać pożyczek na rozwój osobisty i zakładać prywatne firmy. Byłem w tym biznesie w formie pożyczania aniołów i mam dobry umysł w stosunku do potrzebujących, aby nie okradać ich. W moim programie pożyczkowym stopy procentowe są niskie, ale krótkoterminowe. Odsetki wymagane do pożyczki wynoszą 2% na okres nie dłuższy niż 30 lat, ale może być mniejsza. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz na mój e-mail (szekfu770@gmail.com) +1677689004

Frank Wendy 01.10.2018 *.no-mans-land.m247.com

1
Czy masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić długi? Czy jesteś mężczyzną lub kobietą, która potrzebuje funduszy na rozwój swojej firmy? Jeśli tak, skontaktuj się z nami szybko i niedrogo po bardzo niskim oprocentowaniu 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. kontaktowy adres e-mail: info.wendy@financier.com

Mariusz Jankes 05.02.2019 *.109.95.24.242

11
Ja swój fakt faktem nieduży kredyt załatwiłem właśnie w takiej firmie. Nie mogę iść do banku a tu nie miałem problemów. Firma Provema jest sprawdzona i na pewno uczciwa. Więc nie ma się czego bać.

Mikko 02.02.2021 *.90-156-10-190.internetia.net.pl

4
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.