Forum: China Box czy Asia to Go? - gastronomia 214

emka.go 15.02.2013 *.aeed99.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Rozważam rozpoczęcie współpracy z którąś z sieci: \"Asia to Go\" lub  \"China Box\". Będę wdzięczna za Wasze opinie o tych firmach, także w kontekście uzyskiwania dochodu.

Kobieta 22.04.2013 *.83.238.83.149

3

Witam.

Interesuje mnie franczyza New York Hot Dog.

Czy kotś miał stycznośc z tą firmą?

Proszę o pomoc

Kobieta 22.04.2013 *.83.238.83.149

3

Jestem zainteresowana franczyzą China Box.

Ktoś miał jakieś doswiadczenia z tą firmą?

adamella 07.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

13

Proponowałabym firmę w której menu można znaleźć jakieś wegetariańskie dania. Sama byłam wegetarianka przez 13 lat i doskonale wiem, że będąc na miesice na imprezie nie raz mialam ochotę na Asia to Go lub inne szybkie żarcie, ale zawsze i to zawsze musiałam zrezygonować na rzecz wegetariańskiego kebaka bleh. Asia nie ma w menu nic przyzwoitego do jedzenia, przynejmniej dla wegetarian.

bytomski 09.04.2014 *.82.221.102.35

9

Czy wciąż warto otwierać punkty z chińskim jedzeniem? 

Januszek 09.04.2014 *.95.141.29.56

8

według mnie juz nie warto. coraz lepiej sprzedaje sie zdrowa zywnosc. moze warto pojsc w tym kierunku. 

Kumiko 11.04.2014 *.213-238-99-107.adsl.inetia.pl

1

co do china box to nie polecam, chyba że ktoś lubi być oszukiwany na każdym kroku... za to polecam lekturę o KS15 bo to ci sami prowadzą china box.

obiektywny komentator 11.04.2014 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

ex KS15 prowadzi już nowy "koncept" franczyzowy i też się tutaj reklamuje :) szukają kolejnych naiwnych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.