Forum: Opinie o aptekach Dbam o Zdrowie

08.05.2013
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czy ktoś jest franczyzobiorcą w DOZ?? Proszę o opinie na ten temat bardzo poważnie rozważam wejście do tej sieci aptek. Mam już opinie szukam jedynie potwierdzenia

12.05.2013
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam,

Prowadzę aptekę w Warszawie. Z DOZ współpracuję od paru lat. 

Mam wrażenie, że bez tej współpracy ciężko by było teraz prowadzić ten biznes-

to nienajlepszy okres dla aptek...

Mam wsparcie marketingowe, dobrych doradzców- lepiej się tak pracuje.

Oczywiście współpraca z DOZ wymaga sporo zaangażowania- nic się samo nie robi, ale wyniki są lepsze niż bez wsparcia takiego dobrze zorganizowanego partnera.

Pozdrawiam.

 

26.06.2013
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

witam, mam takie pytanie jak jest z zaopatrzeniem aptki musiałes wszystkie leki kupic sam i od razu za nie zaplacic czy DOZ Ci je dal na kredyt ?

23.07.2013
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

 

 

Istnieje cos takiego jak kredyt kupiecki,jest to taka  procedura która pozwala na zakup towaru do apteki z odroczonym terminem płatności. Z tego co wiem wielkosc limitu kredytowanego oraz czas odroczenia terminu jest indywidulanie dopasowywana. To zalezy od kilku czyników. głownie od wiarygodnosci własciela apteki robiacego zakupy na taki kredyt, Wiadomo,że kogoś kto jest wiarygodnym płatnikiem i od lat wspołpracuje z DOZ ma łatwiej uzyskac taki kredyt, innaczej firma podchodzić moze również do kogoś kto ma zabezpieczenia , a inaczej do zupełnie nowego podmiotu bez historii i zabezpieczeń. Ale jest mozliwosc takiej formy zakupu.

20.03.2014
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

DOZ się opłaca jak najbardziej, w Krakowie co i rusz powstają nowe DOZOWSKIE apteki. A wiem, że kobiety je uwilbiają bo można zamawiać do nicj kosmetyki, jest to wygodne rozwiązanie, tak więc polecam ten interes.

02.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej apteki, apteka jak każda inna.

08.12.2016
wypowiedzi: 9
*.56.167.163

Witam serdecznie,

Szukam franczyzobiorców chętnych do udziału w krótkim badaniu ankietowym, którego celem jest identyfikacja czynników sukcesu we franczyzie: https://franczyzobiorcy.webankieta.pl/

Badanie jest w pełni anonimowe, jego wypełnienie zajmuje 6 do 9 minut. Wyniki będą opublikowane w pracy naukowej (mogą zostać udostępnione respondentom). Badanie nie jest sponsorowane przez żadną organizację lub sieć franczyzową. 

Z góry uprzejmie dziękuję i w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt!

01.02.2017
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Opłaca się DOZ. Dla mnie atutem jest także to, że DOZ posiada własną linię produktów, więc asortyment jest bardziej urozmaicony.

03.02.2017
wypowiedzi: 13
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moim zdaniem zawsze można próbować z rozkręceniem własnego biznesu. Niekoniecznie trzeba otwierać wielką działalność... Wystarczy, że ma się na siebie pomysł i potrafi się go sprzedać. Nawet jeśli nie wyjdzie, to zawsze jest to jakieś doświadczenie dla nas i można z niego wyciągnąć wnioski na przyszłość.

17.02.2017
wypowiedzi: 4
*.static.ip.netia.com.pl

Do odważnych świat należy :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.