Forum: Opinie o aptekach Dbam o Zdrowie - apteki i art. zdrowotne 19

aptekawawa 08.05.2013 *.apn-77-112-200-241.dynamic.gprs.plus.pl

1

Czy ktoś jest franczyzobiorcą w DOZ?? Proszę o opinie na ten temat bardzo poważnie rozważam wejście do tej sieci aptek. Mam już opinie szukam jedynie potwierdzenia

Mika 12.05.2013 *.89-75-179-67.dynamic.chello.pl

1

Witam,

Prowadzę aptekę w Warszawie. Z DOZ współpracuję od paru lat. 

Mam wrażenie, że bez tej współpracy ciężko by było teraz prowadzić ten biznes-

to nienajlepszy okres dla aptek...

Mam wsparcie marketingowe, dobrych doradzców- lepiej się tak pracuje.

Oczywiście współpraca z DOZ wymaga sporo zaangażowania- nic się samo nie robi, ale wyniki są lepsze niż bez wsparcia takiego dobrze zorganizowanego partnera.

Pozdrawiam.

dummheit 26.06.2013 *.dp255.internetdsl.tpnet.pl

1

witam, mam takie pytanie jak jest z zaopatrzeniem aptki musiałes wszystkie leki kupic sam i od razu za nie zaplacic czy DOZ Ci je dal na kredyt ?

jeryg 23.07.2013 *.user-94-254-145-195.play-internet.pl

4

 

Istnieje cos takiego jak kredyt kupiecki,jest to taka  procedura która pozwala na zakup towaru do apteki z odroczonym terminem płatności. Z tego co wiem wielkosc limitu kredytowanego oraz czas odroczenia terminu jest indywidulanie dopasowywana. To zalezy od kilku czyników. głownie od wiarygodnosci własciela apteki robiacego zakupy na taki kredyt, Wiadomo,że kogoś kto jest wiarygodnym płatnikiem i od lat wspołpracuje z DOZ ma łatwiej uzyskac taki kredyt, innaczej firma podchodzić moze również do kogoś kto ma zabezpieczenia , a inaczej do zupełnie nowego podmiotu bez historii i zabezpieczeń. Ale jest mozliwosc takiej formy zakupu.

Januszek 20.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

8

DOZ się opłaca jak najbardziej, w Krakowie co i rusz powstają nowe DOZOWSKIE apteki. A wiem, że kobiety je uwilbiają bo można zamawiać do nicj kosmetyki, jest to wygodne rozwiązanie, tak więc polecam ten interes.

barteezz19 02.12.2016 *.edn178.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej apteki, apteka jak każda inna.

kamil_farm 01.02.2017 *.78-11-119-114.static.ip.netia.com.pl

2

Opłaca się DOZ. Dla mnie atutem jest także to, że DOZ posiada własną linię produktów, więc asortyment jest bardziej urozmaicony.

Paull 03.02.2017 *.188.146.19.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

13

Moim zdaniem zawsze można próbować z rozkręceniem własnego biznesu. Niekoniecznie trzeba otwierać wielką działalność... Wystarczy, że ma się na siebie pomysł i potrafi się go sprzedać. Nawet jeśli nie wyjdzie, to zawsze jest to jakieś doświadczenie dla nas i można z niego wyciągnąć wnioski na przyszłość.

jeryg 17.02.2017 *.78-11-119-114.static.ip.netia.com.pl

4

Do odważnych świat należy :)

bella22 30.05.2017 *.81.190.213.196

4

Według mnie warto. Apteki DOZ mają szeroką linię produktów, marka jest znana i dobrze rozpoznawalna. Poza tym, wielu starszych ludzi kojarzy apteki DOZ z niższymi cenami. W mniejszych miastach jest ich po kilka i rosną jak grzyby po deszczu.

tomtom 05.06.2017 *.host86.stimo.net

48

Znajomy ma z nimi aptekę, nie słyszałem żeby narzekał :) spora sieć, mocno poszli do przodu

kamil_farm 10.07.2017 *.78-11-119-114.static.ip.netia.com.pl

2

Słyszałem od kilku osób same pozytywne opinie. Sieć DOZ ma niskie konkurencyjne ceny. Godni polecenia.

Andi 09.09.2017 *.89-67-217-71.dynamic.chello.pl

2

Witam. Ile PLN trzeba mieć na start aby rozpocząć współpracę z DOZ? Jakiej wielkość wymagany jest lokal?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.