Forum: Współpraca franczyzowa

09.05.2013
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Witam,

jestem zainteresowany ofertą w zakresie współpracy franczyzowej, czy ktoś może mi podesłać jakąś godną uwagi firmę?

 

09.05.2013
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Zapraszam Cie do zapoznania się z ofertą franczyzową spółki WTG Sp. z o.o. - właściciela marki Liftboards (ogólnopolskiego operatora tablic erklamowych w windach). Firma posiada duże doświadczenie a także dogodne warunki współpracy dla francyzobiorców.

10.05.2013
wypowiedzi: 9
*.dynamic.gprs.plus.pl

Od wielu lat zajmuję się budową i rozwojem sieci gastronomicznych. Jesli interesuje Cię ta branża proszę o kontakt - mogę coś doradzić.

24.05.2013
wypowiedzi: 3
*.internetdsl.tpnet.pl

Witaj

Wszystko zależy jaką kwotą dysponujesz i czym lubisz się zajmować.
Oczywiście polecam spróbowanie swoich sił w branży nieruchomości.
Nie jest to łatwa branża i nie każdy nadaje się do zarządzania biurem, ale praca daje wiele satysfakcji i bardzo duża cześć osób nie wyobraża sobie pracy w innej branży.

09.10.2013
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam Serdeczenia,

 

a ja zapraszam do współpracy w dziale ubezpieczeń :)

Pozdrawiam

Dawid

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.