Forum: Pierwszy biznes dla 20-latka

23.09.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Czekoladowa fontanna to fajny biznes

04.10.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Ja mam kolegę, który zaczął działać w usługach z zakresu widefilmowania. 

04.10.2017
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

A słyszałeś, że w Łodzi niedługo odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? To jedno z najlepszych wydarzeń informacyjnych, jeśli chcesz zacząć z biznesem. Wstęp wolny, jeśli chcesz poznać pana Macierewicza czy Blikle to wpadaj. 

04.10.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Żeby dokładnie podpowiedzieć za co powinieneś się 'zabrać' myśląc o pierwszym biznesie, powinieneś podać troszkę więcej szczegółów. Twoje umiejętności, pasje, zainteresowania. Ciężko oczekiwać sukcesu, jeśli prowadzisz firmę w branży której nie znasz lub nie lubisz. Na start mogę polecić sklep internetowyz ciekawym asortymentem - nawiązujący do rzeczy popularnych wśród młodzieży - koszulki, torby z hasłami motywami haseł popularnych YTberów, memami i innymi takimi. Pozdrawiam.

04.10.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic-ra-12.vectranet.pl

To Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie 
dałoby się zarobić. Ja już kilka lat temu ruszyłam z moją firmą. Wszyscy 
na początku się śmiali i uważali, że to nie wypali, dziś siedzą cicho. 
Biznes idzie dobrze, bo wkładam w niego serce i ciągle się dokształam. 
Teraz np. wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. 
Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp 
darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.Zapraszam również na fb. https://www.facebook.com/events/114291069244654/?active_tab=discussion

05.10.2017
wypowiedzi: 2
*.sta.tvknaszapraca.pl

Znajdź coś prostego, co nie wiąże się z dużym ryzykiem. Wypromuj stronę www czy bloga w Internecie, załóż inkubator lub coś podobnego - nauczysz się binzesu nie ryzykując.

07.10.2017
wypowiedzi: 26
*.tktelekom.pl

Myślę, że najlepiej jak wybierzecie się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Tutaj będzie poruszane mnóstwo interesujących tematów związanych z biznesem, będzie można sporo się dowiedzieć.

10.10.2017
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

waro pamiętać, zwłąszcza w tak młodym wieku jak wazny jest naming. o potrafi nam rozkręcić marketing! a wiemy, ze bez tego ani rusz ;) 

19.10.2017
wypowiedzi: 7
*.191.152.26

jjusti ja byłam w drugi dzień na Europejskiem Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017. A ty byłaś w pierwszy dzień, wiesz kto wygrał w Mocni w Biznesie ?

14.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

wszystkim właścicielom nowych biznesów polecam artykuł https://mapimedia.eu/promocja-nowego-biznesu-w-mediach-spolecznosciowych/. Każda firma, która chce zaistnieć w sieci, oprócz budowy strony internetowej, powinna rozważyć obecność w mediach społecznościowych. Artykuł oferuje wiele porad dla początkujących w sieci firm i stron.

14.11.2017
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

Chyba pierwszy biznes powinien być związany z czymś na czym się znasz i co lubisz. Inaczej będziesz miał problemy, dodatkowo będziesz musiał nabyć tę wiedzę co onacza dodatkowy czas. No i wiadomo, musisz to lubić inaczej po jakimś czasie może ci się znudzić to a firma padnie 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.