Forum: Pierwszy biznes dla 20-latka - usługi dla biznesu 63

janusz777 20.05.2013 *.aaaz57.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Chciałbym zapytać czy dobrym rozwiązaniem na 1 biznes była by współpraca z jedną firmą zajmującą się reklamą na torbach do pieczywa? W moim regionie jeszcze tego nie zauważyłem a nie potrzeba zbyt dużej kwoty na start więc rozważam tą opcję. 

adamella 07.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

13

Ja jednak na początek proponowałabym zabawę we własną firmę i to najlepiej zaczynajac od inkubatorów przedsiębiorczości - ludzie którzy mieli z tym styczność pomoga i wystawić fakturę i uzyskać klientów i zdobyć księgową, według mnie franczyza to skok na głeboką wodę, szczególnie na początku - wiele interesów nie wypala, wiele ludzi zostaje oszukanych.

michal90 25.03.2016 *.113-196.komputersat.pl

13

Pierwszy biznes jest zawsze bardzo stresujący, dlatego poolecam zainteresować się obsługą zamówień publicznych, oto pomocny link http://e-zam.pl, znajdziesz tam wiele cennych wskazówek.

Anna_288 14.06.2016 *.173-234-58-51.ipvnow.com

17

może sklep internetowy?

kunas 14.06.2016 *.gateway11.darnet.pl

50

cokolwiek zakładasz, pamiętaj, że to też przeprawa rpzez ocean papierków i finansowe zagmatwania. warto wybrac odpowiednie biuro rachunkowe- np jesli jesteś w Krakowie, znajomi sobie tam chwalili http://gestor.krakow.pl/ więc pomyśl o tym :)

olderu 17.06.2016 *.user-94-254-208-14.play-internet.pl

6

Najlepiej biznes nie wymagający dużych środków finansowych, czyli np. usługi. Strony www, itp. Zależy, co umiesz. Może coś takiego jak agencja marketingowa?

DawidPotul 23.06.2016 *.user-164-127-167-70.play-internet.pl

27

Każdy z nas ma inne zainteresowania. Biznes by się powiódł, musi być także twoim zainteresowaniem. Wtedy wkładasz w to serce.

lolek100 23.06.2016 *.68.188.142.83.hornet.pl

131

Ja gdy zakładałem firmę z kolegą kilka lat temu to mieliśmy ograniczony dostęp do kredytowania i nie mogliśmy znaleźc żadnej ofert wartej uwagi bo wszyscy oferowali nam jakieś horrendalne oprocentowanie. Ciężko jest u nas w kraju pozyskać taki kredyt bo banki nie ufaja młodym firmom ktore w naszych warunkach bardzo często upadają. My zdecydowaliśmy się na kredyt w https://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus bo dodatkowo dostaliśmy kilka fajnych bonusów, najlepszym z nich jest Idea Cloud, często jesteśmy w podróży a dzięki temu mielismy dostęp do waznych dokumentów z każdego miejsca ;)

Domino84 23.06.2016 *.oop81.internetdsl.tpnet.pl

13

Biznes w tym wieku to może średnia sprawa, ale warto rozglądać się za innymi drogami inwestycji swoich pieniędzy. Dobrym pomysłem będą chociażby mieszkania na sprzedaż. Warto kupić je w większym mieście, gdyż tam więcej pieniędzy weźmiemy za wynajem, co w dużej mierze pokryje ratę za mieszkanie. Warto spróbować działać właśnie w ten sposób.

Natalia G. 17.07.2016 *.89.231.185.162

9

Według mnie w dzisiejszych czasach trzeba albo posiadać naprawdę innowacyjny pomysł na biznes, albo umieć zarządzać firmą tak, aby utrzymywać konkurencyjne ceny a jednocześnie nie zbankrutować. Tak więc wiele zależy od samego właściciela, ale zawsze można zwrócić się o pomoc do fachowców w kwestiach zarządzania firmą, jak już trochę się na działalności dorobi.

Roman77 17.07.2016 *.host-213-5-213-168.wtvk.pl

15

Na początku postaw przede wszystkim na naukę. Nie oczekuj, że z pierwszego biznesu zarobisz kokosy. Potraktuj go jako biznes próbny.

Paweł35 20.07.2016 *.c241-238.icpnet.pl

3

Jeśli ten biznes ma się przerodzić w coś większego, sugeruję wziąć pod uwagę profesjonalne rozwiązanian informatyczne. Wiele branż czegoś takiego potrzebuje. Poszukałem w internecie i znalazłem http://decyzje-it.pl/ . Ich oferta wydaje mi się najbardziej odpowiednia i nastawiona na różne potrzeby klientów.

maciek.fredro 22.07.2016 *.host9317923131.internet-krakow-sebastian-gacek.3s.pl

5

Może jakaś firma z branży it, coś jak tworzenie gier mobilnych? Można teraz na tym nawet nieźle zarobić, bo jest na to spory popyt. Taki pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę, pod warunkiem, że posiadasz wiedzę i umiejętności z tego zakresu.

paweu85 28.11.2016 *.acos98.neoplus.adsl.tpnet.pl

87

Jeśli to wasz pierwszy poważny biznes i chcielibyście trochę na nim zaoszczędzić to według mnie niezłą opcją jest wirtualne biuro wrocław które możecie już teraz założyć w tej renomowanej firmie, pomogą wam we wszystkich kluczowych szczegółach !

anjja 30.01.2017 *.user-31-174-93-26.play-internet.pl

9

Ja bym zaczeła od czegoś, w co nie trzeba inwestować za dużo, a więc różnego typu usługi internetowe na przykład. Doradztwo finansowe, prowadzenie bloga fachowego, tłumaczenia. Zależy co kto umie.

paweu85 30.01.2017 *.185.172.86.22

87

Pierwszy biznes to zawsze nie łatwa sprawa, ale kluczowa według mnie będzie dla Ciebie Ocena Ryzyka Zawodowego Gdynia to właśnie firma która wykonała dla mnie ocenę ryzyka w mojej branży, rewelacyjne podejście i niezłe rozeznanie rynku to podstawa dla każdego biznesu w dzisiejszych czasach !

AnnaS1970 02.02.2017 *.212.106.159.97

15

Nieważne jaką branżą się zajmiesz, warto na początek zastanowić się nad skutecznym rozreklamowaniem swojej firmy dzięki różnego rodzaju gadżetom. Ja polecam gadżety reklamowe dla firm takie jak kompresy żelowe:) na pewno się sprawdzą i sprawią, że klienci będą do Ciebie wracać:)

Dembko 08.05.2017 *.89.229.41.188

22

Przecież wszystko zalezy od możliwości i budżetu, a zarobić można naprawdę na wielu rzeczach. Na ten przykład znajomy jakiś czas temu pracował w firmie, która chroniła Vipów coś w tym stylu - http://www.kontra24.pl/ochrona-vip-osob podłapał kontakty, założył z innym kolegą coś podobnego taką agencje ochrony i na ten moment nie narzeka, ani trochę.

Dheca 08.05.2017 *.aejc213.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Jeśli sam nic nie wymyślisz, szukaj tego co jest najbardziej porządane w okolicy i swoją dzialalnością przegoń inne ;)

alb.kla 08.05.2017 *.94-154-31-130.zapnet-isp.net

7

Myślę, że pierwszy biznes powininen być niedużego formatu. Sprzedaż ubrań, albo autorskich koszulek.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.