Forum: Pierwszy biznes dla 20-latka

20.05.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chciałbym zapytać czy dobrym rozwiązaniem na 1 biznes była by współpraca z jedną firmą zajmującą się reklamą na torbach do pieczywa? W moim regionie jeszcze tego nie zauważyłem a nie potrzeba zbyt dużej kwoty na start więc rozważam tą opcję. 

07.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Ja jednak na początek proponowałabym zabawę we własną firmę i to najlepiej zaczynajac od inkubatorów przedsiębiorczości - ludzie którzy mieli z tym styczność pomoga i wystawić fakturę i uzyskać klientów i zdobyć księgową, według mnie franczyza to skok na głeboką wodę, szczególnie na początku - wiele interesów nie wypala, wiele ludzi zostaje oszukanych.

25.03.2016
wypowiedzi: 13
*.komputersat.pl

Pierwszy biznes jest zawsze bardzo stresujący, dlatego poolecam zainteresować się obsługą zamówień publicznych, oto pomocny link http://e-zam.pl, znajdziesz tam wiele cennych wskazówek.

14.06.2016
wypowiedzi: 17
*.ipvnow.com

może sklep internetowy?
 

14.06.2016
wypowiedzi: 50
*.darnet.pl

cokolwiek zakładasz, pamiętaj, że to też przeprawa rpzez ocean papierków i finansowe zagmatwania. warto wybrac odpowiednie biuro rachunkowe- np jesli jesteś w Krakowie, znajomi sobie tam chwalili http://gestor.krakow.pl/ więc pomyśl o tym :)

17.06.2016
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Najlepiej biznes nie wymagający dużych środków finansowych, czyli np. usługi. Strony www, itp. Zależy, co umiesz. Może coś takiego jak agencja marketingowa?

23.06.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Każdy z nas ma inne zainteresowania. Biznes by się powiódł, musi być także twoim zainteresowaniem. Wtedy wkładasz w to serce.

23.06.2016
wypowiedzi: 104
*.188.142.83.hornet.pl

Ja gdy zakładałem firmę z kolegą kilka lat temu to mieliśmy ograniczony dostęp do kredytowania i nie mogliśmy znaleźc żadnej ofert wartej uwagi bo wszyscy oferowali nam jakieś horrendalne oprocentowanie. Ciężko jest u nas w kraju pozyskać taki kredyt bo banki nie ufaja młodym firmom ktore w naszych warunkach bardzo często upadają. My zdecydowaliśmy się na kredyt w https://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus bo dodatkowo dostaliśmy kilka fajnych bonusów, najlepszym z nich jest Idea Cloud, często jesteśmy w podróży a dzięki temu mielismy dostęp do waznych dokumentów z każdego miejsca ;)

23.06.2016
wypowiedzi: 13
*.internetdsl.tpnet.pl

Biznes w tym wieku to może średnia sprawa, ale warto rozglądać się za innymi drogami inwestycji swoich pieniędzy. Dobrym pomysłem będą chociażby mieszkania na sprzedaż. Warto kupić je w większym mieście, gdyż tam więcej pieniędzy weźmiemy za wynajem, co w dużej mierze pokryje ratę za mieszkanie. Warto spróbować działać właśnie w ten sposób.
 

17.07.2016
wypowiedzi: 9
*.231.185.162

Według mnie w dzisiejszych czasach trzeba albo posiadać naprawdę innowacyjny pomysł na biznes, albo umieć zarządzać firmą tak, aby utrzymywać konkurencyjne ceny a jednocześnie nie zbankrutować. Tak więc wiele zależy od samego właściciela, ale zawsze można zwrócić się o pomoc do fachowców w kwestiach zarządzania firmą, jak już trochę się na działalności dorobi. 

17.07.2016
wypowiedzi: 15
*.wtvk.pl

Na początku postaw przede wszystkim na naukę. Nie oczekuj, że z pierwszego biznesu zarobisz kokosy. Potraktuj go jako biznes próbny.

20.07.2016
wypowiedzi: 3
*.icpnet.pl

Jeśli ten biznes ma się przerodzić w coś większego, sugeruję wziąć pod uwagę profesjonalne rozwiązanian informatyczne. Wiele branż czegoś takiego potrzebuje. Poszukałem w internecie i znalazłem http://decyzje-it.pl/ . Ich oferta wydaje mi się najbardziej odpowiednia i nastawiona na różne potrzeby klientów. 

22.07.2016
wypowiedzi: 5
*.3s.pl

Może jakaś firma z branży it, coś jak tworzenie gier mobilnych? Można teraz na tym nawet nieźle zarobić, bo jest na to spory popyt. Taki pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę, pod warunkiem, że posiadasz wiedzę i umiejętności z tego zakresu. 

28.11.2016
wypowiedzi: 84
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli to wasz pierwszy poważny biznes i chcielibyście trochę na nim zaoszczędzić to według mnie niezłą opcją jest wirtualne biuro wrocław które możecie już teraz założyć w tej renomowanej firmie, pomogą wam we wszystkich kluczowych szczegółach !

30.01.2017
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

Ja bym zaczeła od czegoś, w co nie trzeba inwestować za dużo, a więc różnego typu usługi internetowe na przykład. Doradztwo finansowe, prowadzenie bloga fachowego, tłumaczenia. Zależy co kto umie.

30.01.2017
wypowiedzi: 84
*.172.86.22

Pierwszy biznes to zawsze nie łatwa sprawa, ale kluczowa według mnie będzie dla Ciebie Ocena Ryzyka Zawodowego Gdynia to właśnie firma która wykonała dla mnie ocenę ryzyka w mojej branży, rewelacyjne podejście i niezłe rozeznanie rynku to podstawa dla każdego biznesu w dzisiejszych czasach !

02.02.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Nieważne jaką branżą się zajmiesz, warto na początek zastanowić się nad skutecznym rozreklamowaniem swojej firmy dzięki różnego rodzaju gadżetom. Ja polecam gadżety reklamowe dla firm takie jak kompresy żelowe:) na pewno się sprawdzą i sprawią, że klienci będą do Ciebie wracać:)

08.05.2017
wypowiedzi: 21
*.229.41.188

Przecież wszystko zalezy od możliwości i budżetu, a zarobić można naprawdę na wielu rzeczach. Na ten przykład znajomy jakiś czas temu pracował w firmie, która chroniła Vipów coś w tym stylu - http://www.kontra24.pl/ochrona-vip-osob podłapał kontakty, założył z innym kolegą coś podobnego taką agencje ochrony i na ten moment nie narzeka, ani trochę.

08.05.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli sam nic nie wymyślisz, szukaj tego co jest najbardziej porządane w okolicy i swoją dzialalnością przegoń inne ;) 

08.05.2017
wypowiedzi: 7
*.zapnet-isp.net

Myślę, że pierwszy biznes powininen być niedużego formatu. Sprzedaż ubrań, albo autorskich koszulek.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.